EVENTSMAGAZINE

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 15-19 MAYIS

Bu hafta sonu etkinliklerinde Techno müzik severler çok eğlenecek!  Havaların verdiği kıvraklığa dayanarak bu hafta sonu İzmir ve İstanbul’un öne çıkan etinliklerini listeliyoruz, iyi eğlenceler! 😉

İSTANBUL

Patrice Baumel

Patrice Baumel’in 1996’da başlayan Dj’lik ve prodüktörlük hayatı, başta Amsterdam’ın efsanevi klüplerinde gerçekleşen Black Magic ve HiFi geceleriyle tanınmıştır. “Yetişkinler için Techno müzik” olarak nitelendirdiği tarzı ile 17 Mayıs gecesi RX’de House ve Techno müziğin sınırlarını zorlayacak performanslarından birini sergileyecek.

Bu etkinlik sade vatandaşa etkinlik 70 TL, Partymag Premium’a 2 kredi .

VOLT Presents: Regal + Stranger

17 Mayıs 2019 günü Techno sahnesinin dikkat çeken isimleri Regal ve Stranger İstanbul’daki ilk DJ performansları için MODULE’de olacak. Bu gecede Regal, güçlü ritimleri kendine has melodilerle şekillendirerek dinleyicinin ruhuna dokunacak. Stranger ise gizemli performansları ve müziğiyle sizi şova doyuracak. 12 saat boyunca Techno müziğin hakim olacağı geceye Techno müzik severler bekleniyor!
Bu etkinlik sade vatandaşa etkinlik 80 TL, Partymag Premium’a 2 kredi .

10 Years of Jeton Records

Türkiye’nin ilk uluslararası Techno Etiketi Jeton Records, 18 Mayıs 2019’da 10.yılını 10 saat sürecek çok özel bir event ile kutluyor. Techno kültürün yayılmasına ve workshoplar düzenleyerek yeni yetenekler bulunmasına ortam sağlıyor. Türk Dans Müziği kültürü için önemli bir gece olacak olan 10. yıl özel eventinde bugüne kadar Jeton Records’a katkı sağlamış isimler olan Christian Smith, Ferhat Albayrak, Ugur Project, Sezer Uysal, Alan Cutt, Riza Gobelez, UGR, Alikaan sahnede olacak. 18 Mayıs gecesi Zorlu PSM Studio’daki etkinliği kaçırmayın!

Bu etkinlik sade vatandaşa etkinlik 70 TL, Partymag Premium’a 4 kredi.

PSM Caz Festivali: Stavroz (Live)

“Tarzımızı belirleyen, farklı müzikal arka planlara sahip dört kişinin ortak bir zeminde buluşma çabası.”

Stavroz; House müziğin ritimlerini canlı perküsyonlar, devinimli baslar, gitar, klavye ve trompet unsurlarıyla çevreleyerek insan ruhuna dokunuyor. Farklı ses boyutları yaratarak elektronik dans müziğini sınırların çok ötesine taşıyor. Doğu ve batının ortaklaştığı serbest bir dünyada, melankoli, drama ve heyecan dozu hep yüksek bu rüyayı 17 Mayıs gecesi Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde görebilirsiniz.

Bu etkinlik 120 TL.

HAVASI Pure Piano

75. yılını kutlayan Yapı Kredi Bankası ana sponsorluğunda dünyanın en önemli besteci ve piyanistlerinden HAVASI, Pure Piano turnesi kapsamında 19 Mayıs’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. HAVASI, solo piyano konserinde daha önce tanık olmadığınız klasik ve yenilikçi akımları harmanlayarak olağan üstü sahne şovu ile konuklarına unutulmaz bir gece sunacak.

Bu etkinlik 95 TL.

İZMİR

Vesta Roof Friday

İzmir’in teras mekanı Vesta Roof bu hafta sonu yine birçok güzel isimi sahneye alıp İzmirlileri dansa ve lezzetli kokteyllerine doyuracak!

Bu etkinlik sade vatandaşa etkinlik 40 TL, Partymag Premium’a 1 kredi .

Kerem Tekinalp b2b Furkan Kurt – All Night Long

Dünya çapında isimlerini duyuran, performanslarındaki ikili uyumlarıyla dikkat çeken Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt, bütün gece sürecek olan b2b performanslarıyla İzmir’de set başında olacak. House ve Techno tarzında İspanya, Almanya, Fransa, Japonya ve Bulgaristan’da bir çok kez setin başında olan Tekinalp, 2018 yılında İbiza’da Burn Residency ile  dikkatleri üzerine çekti. Elektronik müzikle iç içe büyüyen Furkan Kurt ise  ülkemizde öne çıkan bir çok etkinlik, festival ve gece kulüplerinde canlı performanslarıyla geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. İkilinin gösterisine şahit olmak için 17 Mayıs gecesi Golf Gazinosu’nda buluşalım.

Bu etkinlik sade vatandaşa etkinlik 50 TL, Partymag Premium’a 1 kredi .

 

Önceki Yazı

Patrice Bäumel 17 Mayıs Gecesi RX'de!

Sonraki Yazı

İzmir'de Kokteyl İçmek İçin Nereye Gidilir?