EVENTSMAGAZINEVENUE

Hafta Sonunda İstanbul ve İzmir’de Öne Çıkan Etkinlikler

Eğlence danışmanınız PartyMag Magazine, kasım 2021’nin ilk hafta sonu etkinlik ve mekan rehberiyle karşınızda! Bu blogumuzda her zaman olduğu gibi farklı mekan ve etkinliklere göz atacağız. Şimdiden sabırsızlanmaya başladık! Biraz daha yaklaşın, “Hafta Sonunda İstanbul ve İzmir’de Öne Çıkan Etkinlikler“e birlikte göz atalım…

İstanbulda Öne Çıkan Etkinlikler

Gece hayatı ile sadece Türkiye’nin değil dünyanın en öne çıkan şehirlerinden biri olan İstanbul’daki öne çıkan etkinlikleri sizler için derledik.

Monkey Project & Label Project : Deborah De Luca – Charlie Can7 – Future Now

Dünyada elektronik müziğin en önemli isimleri arasında gösterilen sanatçılardan Deborah De Luca 6 Kasım Cumartesi günü Monkey Project ve Label Project sunuyla Klein Phönix‘te! Avantajlı biletler lifetickets.com.tr‘de!

Klein Phönix İstanbul

Red Axes at Suma Han

Tel Aviv’in hayat dolu alternatif sahnelerinden yükselen en özgün seslerden olan Red Axes, sürekli yükselttikleri beklentileri asla karşılıksız bırakmayan ve enerjileri, uyumları, müziğe duydukları samimi tutku ve zihin algısıyla oynayan tuhaflıklarıyla daima şaşırtan isimlerden. House, disco, acid, techno gibi etiketlere takılmadan koşulsuzca müzik yapan ve hayatlarını bu müziğin en iyisine ulaşmaya adayan Red Axes’i sahnede izlemek, müzikten beklentiniz ister sınırsız dans ister teknik ustalık veya seçkide sürpriz elementler olsun, sizi çok mutlu edecek. Red Axes 6 Kasım Cumartesi günü Suma Han‘da! Avantajlı biletler bugece.co‘da!

Suma Han İstanbul

EDE / FIRIN İSTANBUL

Müziğinin kalitesi ve derinliği sektörün önde gelen isimleri tarafından erken fark edilen EDE, Innervisions, Correspondant ve TAU plak şirketleriyle çalışmaya başladıktan sonra yıldız isimler tarafından desteklendi. Berlin şehrinin yükselen yıldızı EDE 6 Kasım Cumartesi gecesi Fırın’da sizlerle buluşuyor! Avantajlı biletler bugece.co‘da!

Fırın İstanbul

Suma Han Sunday: Murat Uncuoglu All Night Long

7 Kasım Pazar gecesi sahnedeki şeref konuğu, çok özel All Night Long performansı ile dehasına hiç yabancı olmadığımız Murat Uncuoğlu.
Innervisions, Afterlife gibi etiketleri layığıyla taşıyan çok sayıda parça ve imzasını attığı etkinlik ve mekanlarla global standartlardaki üreticiliğini Türkiye’de elektronik müzik kültürünün gelişmesine adamış bu usta isimle randevunuzu kaçırmayın! Biletler bugece.co‘da!

Suma Han İstanbul

İzmir’de Öne Çıkan Etkinler

Türkiye’de eğlence dünyasının en popüler noktalarından biri de İzmir. Bu hafta sonu İzmir’de öne çıkan etkinlikleri sizler için derledik.

Gestalt present: Mathame – Beegee – Mert Yıldırım

Elektronik müziğin global plak şirketi Afterlife’ın son dönemde tartışmasız en iyi isimlerinden olan Mathame; Genlerine işlemiş müziği dünyanın kalanıyla cömertçe paylaşmaya devam ediyor. Gestalt sunumuyla 6 Kasım Cumartesi gece Mathame Kalt’a konuk oluyor.

Mathame 2017 de muhteşem EP’lerini Tiefschwarz için yaratmıştır ve 2018 de Tale Of Us’ın labelı Afterlife’da “Nothing Around Us” ve “Fade Into You” parçalarıyla olağanüstü bir uluslararası başarıya ulaşmıştır. Dans pistinin canavarı olarak bilinen Amadeo(21) ve ruhani, alışılmışın dışında ses üretme becerisine sahip Matteo(32), Mathame olarak bulunduğunuz ortamı rüyalarınızda tekrar tekrar yaşayacağınız bir harikalar diyarına çevirecek. Avantajlı biletler bugece.co ve ra.co‘da!

Kalt İzmir

Whoop Project Presents – Ferhat Albayrak – Deniz Kabu

Ferhat Albayrak, Türk dans müziği sahnesinin Techno deyince ilk akla gelen isimlerin başında yer alıyor. Deniz Kabu, 13 yaşından beri müzik ile beraber yaşıyor. Ferhat Albayrak ve Deniz Kabu, 6 Kasım‘da Hangout Cure sahnesinde olacak. Avantajlı biletler bugece.co‘da!

Hangout Cure İzmir

IGNITE w/ Monolink – Hangout PSM

Hipnotik bas titreşimlerini, zihninizi harekete geçirecek tutkulu canlı performansıyla birleştiren Monolink, 7 Kasım Pazar günü Hangout PSM’de sahne alıyor!

Dinleyicileri baştan sona kendi ses keşif dünyasına taşıyan Monolink’in müzikseverlere kolayca sirayet eden ses manzaraları, Berlinli sanatçı için benzersiz bir özgünlük noktası olarak hareket etmeye devam eden duygusal gitar tonları, analog synthesizer’lar ve sanatçının kendi vokal seslendirmesi, ikonikleşen bir isme dönüşümünün önünü açtı.

Generic Music ve Whoop işbirliğiyle gerçekleşecek gecede, heyecan verici Monolink deneyimini yaşamak için sınırlı sayıdaki biletler bugece.co ve ra.co‘da!

Hangout PSM İzmir

Eğlence dünyası, etkinlikler, moda, tasarım, tadım aktiviteleri gibi bir çok farklı konuda içeriklere ulaşabileceğiniz PartyMag Magazine’den bu haftalık da bu kadar. Önümüzdeki günlerde kış aylarında içinizi ısıtacak yeni müjdelerle tekrardan karşınızda olacağız.
Önceki Yazı

Halloween'de Haftanın Etkinlikleri

Sonraki Yazı

Justın Bıeber 19 Kasım'da Metaverse'de Konser Verecek