EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 1-7 EKİM | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın etkinlikleri yazımızda!

Bu hafta da İstanbul’da bir çok önemli etkinlik gerçekleşecek, havalar soğuk olsa da dans etmekten içimiz hep sıcak kalacak!

FCKNG Serious Labelnight w/ Boris Brejcha

2006 yılından beri müzik endüstrisinde olan ve bu yıllara 5 albüm sığdıran, yenilikçi ve deneysel bir profile yönelerek kendi isimlendirdiği ‘’High-Tech Minimal’’ tarzlarının temellerini atan ve yanına Ann Clue ve Deniz Bul’u da alarak ‘’Fckng Serious” plak şirketini kuran Boris Brejcha, 6 Ekim Cumartesi Zorlu PSM’de.

Haftanın etkinlikleri

FCKNG Serious Labelnight w/ Boris Brejcha ve daha fazla birçok etkinlik ile ilgili detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz.

Poppy

2017 senesinde ilk stüdyo albümü Poppy.Computer’ı yayınladı ve Rolling Stone’da senenin en iyi 20 albümü arasında gösterildi. J-Pop ve K-Pop gibi global tarzların prodüksiyon biçimlerini Amerikan pop müziğine uyarlayan Poppy, ilk Avrupa turnesi “Am I A Girl?” kapsamında, kendine has Internet-pop tarzı ile 3 Ekim’de Babylon’da!

Haftanın etkinlikleri

Poppy konseri ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘den ulaşabilirsiniz…

Duman

Rock müziğin ülkemizdeki en çok sevilen gruplarından Duman 5 Ekim Cuma akşamı If Performance Hall Beşiktas’ta!

Haftanın etkinlikleri

Etkinlik Partymag Premium üyelerine ücretsiz.

Kim Ki O [Live] // Ögem Yılmaz // Şevval Kılıç

5 Ekim gecesi Kim Ki O , Ögem Yılmaz ve Şevval Kılıç, sizi  Kadıköy’ün son zamanlarda en beğenilen mekanlarından Mecra’da dans etmeye davet ediyor. Hem de her ne şekilde dans etmek istiyorsanız! Kulaklarınızın pası silinecek bir geceye hazırlıklı olun.

Haftanın Etkinlikleri

PARTYMAG PREMIUM kullanıcıları 0 kredi kullanarak etkinliğe ücretsiz katılabilir.

Octoberfest

Ekim ayı bira ayı! Almanların meşhur festivali  Octoberfest 4-7 Ekim tarihleri arasında bomontiada’da! Konserler, performanslar, atölyeler ve konuşmalardan oluşan programla tabi ki bol bira ile festival ruhunu yaşamaya hazır olun!

Haftanın etkinlikleri

PARTYMAG kullanıcıları etkinliğe ücretsiz olarak katılabilir.

 

Zerdeçal
Önceki Yazı

ZERDEÇAL SHOT | HANGOVER SERİSİ

Sneaker
Sonraki Yazı

MÜZİK VE MODA | SNEAKER