EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 10-16 EYLÜL | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın etkinlikleri yazımızda! Havalar yavaştan soğumaya başlamasıyla sonbaharı hissetsek de PARTYMAG  yaz bitti demeden bitmez! İşte hala yaz mevsiminde gibi devam etmeniz için haftanın etkinliklerini sizler için derledik!

Chill-Out Festival Istanbul 2018

Yeni mekanında yeni bir kurguyla gerçekleştirilecek olan Chill-Out Festival Istanbul 2018, Bodrum ve Çeşme festivallerinin ardından sezonu kapatmak için 15-16 Eylül’de Garden Fiesta’da! İlk kez Cumartesi gününden Pazar gecesine kesintisiz uzanacak festivalde, dünyanın dört bir yanından yeteneklerini paylaşmaya gelmiş müzisyenler, eşsiz bir atmosfer, lezzetli yeme içme alternatifleri ile keyifli bir hafta sonu yaşatılacak.

haftanın etkinlikleri

Chill-Out Festival ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

Minifesto: Space Disco at the Garten

★ SPACE DISCO IS CALLING YOU ★

Minimüzikhol olarak gerçekleştirilecek Space Disco at Garten, Viking disco Kralı Prins Thomas, 13 Eylül Perşembe günü tam teşekküllü uzay gemisini Istanbul’un güzide gök bahçesi Klein.garten’a indiriyor.

Norveç’li Thomas; disko, minimal techno, krautrock, fusion jazz türlerini setlerinde bir araya getirmekle birlikte kozmik, uzay tınılarının bilinen isimlerinden. Space Disco’nun diğer kahramanları, Tutan ve Master Cervus, Prins Thomas’a eşlik ediyor.

haftanın etkinlikleri

PARTYMAG kullanıcıları 1 kredi kullanarak etkinliğe katılabilir.

Suma Beach Presents: Marcel Dettmann • Answer Code Request

Marcel Dettmann ve Answer Code Request, 14 Eylül Cuma günü techno galaksisinin türlü diyarlarından, taze fikirler, düşük frekanslar ve karşı konulmaz groovelarla bir geceliğine KLEIN’a ışınlayacağınız Sihirli Orman Sahnesi’nde. Ev sahipleri ise Ferhat Albayrak, Sallı ve Y.UNAN aka juliesummers!

haftanın etkinlikleri

PARTYMAG kullanıcıları 3 kredi kullanarak etkinliğe katılabilir.

Haftanın etkinleri yazımızdaydı. Daha fazlası PARTYMAG uygulamasında!

Cheers!

müzik festivalleri
Önceki Yazı

DÜNYADAKİ POPÜLER MÜZİK FESTİVALLERİ

Hangover karşıtı kinoa kasesi
Sonraki Yazı

HANGOVER DOSTU KİNOA KASESİ