EVENTSVENUE

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 14-20 OCAK 2019

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ

Hava muhalefetini bahane etmeyen koca yürekli parti kelebeklerine selam olsun; bu hafta da bize uyku yok. Perşembeden itibaren sıraladığımız etkinlik seçkimizde oyumuzu RX, Klein, IF ve Mitte‘den yana kullanıyoruz. İşte bu haftanın kaçırılmayacak etkinlikleri:

1- Jeremy Olander @RX Istanbul

RX kabini techno sanatçılarını ağırlamaya devam ediyor. 18 Ocak Cuma gecesi konuğumuz Jeremy Olander. İskandinav coğrafyasından çıkan techno sound’u nasıldır öğrenmek için bu event sade vatandaşa 60 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi.

2- GusGus @Klein

Bir diğer İskandinav rüzgarı 19 Ocak Cumartesi gecesi Harbiye’de esecek. Reykjavik asıllı elektronik müzik trio’su GusGus (tek kişi sanıyordunuz, biliyoruz. Biz de Fatima Yamaha’yı kadın zannetmiştik; üzülmeyin.) için istikamet: Klein.

3- Can Bonomo @If Performance Hall Beşiktaş

Kendine özgü deneysel rock sound’unu ‘İstanbul Müziği’ olarak tanımlayan ve aranjelerinde birçok oryantal enstrümanın sesini seçebildiğimiz Can Bonomo, canlı performanslarıyla da bizi her zaman heyecanlandıran rock sanatçılarından biri. Can Bonomo, 18 Ocak Cuma gecesi IF Beşiktaş’ta.

Sade vatandaşa 40 TL, Partymag Premium üyelerine 1 kredi.

4- Nico Stojan @Mitte

Haftaiçi akşamlarını evde geçirmek istemeyen güruhun uğrak yeri Mitte, salı günlerini Kimono Nights ile doldurmuşken, şimdi de perşembe etkinliklerine nihayet başlıyor. ‘Meeting with family and friends’ temasıyla başlattığı etkinlik serisinin ilk konuğu 17 Ocak Perşembe gecesi etnik house tınılarıyla tanınan Nico Stojan. Hala gitmeyenleri ayıplamakla beraber, Mitte’nin içinin tamamen yenilenmiş olduğunun haberini de verelim.

Girişler için guestlist, guestlist için Partymag App. 

Önceki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 8-15 Ocak 2019

Sonraki Yazı

AWAKENINGS 2019