EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 17-23 EYLÜL | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın etkinlikleri yazımızda! Dopdolu bir sonbahar geçireceğimizi bize hissettiren eylül ayının ortalarına geldik. Sizleri etkinlikten etkinliğe sürükleyecek hareketli bir hafta bekliyor! İşte bu haftanın etkinlikleri :

MUSES w/ Rampue

MUSES’ın ev sahipliğinde, Klein’da gerçekleşecek olan ve aynı zamanda sonbahar sezonunun açılış gecesi olacak bu etkinlikte, Berlin elektronik müzik sahnesinden ilgi çekici prodüktörlerden Rampue 21 Eylül’de sizlerle olacak. Organik sesleri house ve tekno ile harmanlamayı başaran ve live setleriyle akıllarda kalıcı performanslar sergileyen Rampue’nun MUSES projesinin ilk etkinliğine konuk olacak.

Haftanın etkinlikleri

MUSES Presents: Rampue etkinliği ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

ARMA X Istanbul

Acid, house, electro, techno, post punk ve daha birçok türde tanınan Helena Hauff, gecenin konuğu olacak. Rusya’nın uzun soluklu ARMA ekibinin 10. yıl kutlamalarının İstanbul buluşması Arma X için Suma Beach’de bulunacak ekip Binh, Abelle, Vlada, Ranishe Niyaak ve Hipushit’ten oluşuyor. Ev sahipleri ise Ece Özel ve The Raws.

Haftanın etkinlikleri

PARTYMAG premium üyeleri etkinliğe katılmak için kredilerinden 3 favor kullanabilir!

Oscar And The Wolf

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan Belçikalı indie pop grubu Oscar And The Wolf, bu kez geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Infinity” albümü sonrasında Uniq Açıkhava Sahnesine geliyor. Oscar and the Wolf, Montreux Jazz, The Great Escape, Rock Werchter, Tomorrowland gibi uluslararası birçok festivalde sahne aldı. Grubun 2013 yılında çıkardığı “Orange Sky” single’ı ile dünya çapında bilinirlik kazandı.

Haftanın etkinlikleri

Oscar And The Wolf konseri ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

MiniMüzikhol Opening Weekend

Minimüzikhol, yenilikler ve sürprizlerle 10. yılını kutluyor! Bu açılış etkinliğinde elektronik müziğin önemli isimlerinden Cervus, Sven Dohse gibi isimler yer alacak.

Haftanın etkinlikleri

PARTYMAG kullanıcıları 1 kredi kullanarak etkinliğe katılabilir.

Kız kıza çıkılan gecelerde
Önceki Yazı

KIZ KIZA ÇIKILAN GECELERDE YAŞANAN 7 DURUM

Red Bull Müzik Festivali
Sonraki Yazı

RED BULL MÜZİK FESTİVALİ 26 - 30 EYLÜL