VENUE

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 21 – 28 Ocak 2019

Bu hafta İstanbul’da Şampiyonlar Ligi havası hakim. Sizin için seçtiğimiz hafta sonu etkinliklerinden hangisine gideceğinizi seçemeyebilirsiniz; önerimiz yazı tura atmak. Çünkü bu hafta sonu nereye giderseniz gidin, aşağıda sıraladığımız hiçbir etkinlik hayal kırıklığına uğratmayacak.

1- Sam Paganini @ Zorlu PSM

İtalyan asıllı prodüktör ve DJ Sam Paganini 26 Ocak Cumartesi Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geri dönüyor.

Bu etkinlik ilginizi çekiyorsa şu yazımızda uzun uzun anlattık; işinize yarayabilir.

Sade vatandaşa 140 TL, Partymag Premium’a 7 kredi. Partymag App’de Premium’a özel avantajlı biletler bitmek üzere. 

2- Eagles & Butterflies @ RX İstanbul

Tadı damağımızda kalan Big Burn Festival’dan sonra Burn Nights kapsamında etkinlikler RX’te devam ediyor. Bu sefer kabindeki isim Eagles&Butterflies. 25 Ocak Cuma gecesini not ediniz.

Sade vatandaşa 70 TL, Partymag Premium’a 1 kredi. 

3- Thylacine @ Zorlu Studio

Saksafon, elektronik müzik ve light mapping… Açıklamayı yeterli buluyor ve 25 Ocak Cuma akşamı bu konseri deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sade vatandaşa 75 TL, Partymag Premium’a 2 kredi. 

4- Kincaid @ Fırın

Disco Halal, Sol Selectas ve Of Unsound Mind gibi plak şirketlerinden yayınladığı parçalarla Londra sahnesinin başarılı genç yüzlerinden biri olarak kabul edilen Kincaid, 25 Ocak Cuma akşamı FIRIN’da. Öncesi ve sonrasında, Geeno ve Gøne kabinde.

Sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium’a 1 kredi. 

5- Valeron @ Klein

Herkes bir şey ol der; ama siz aşık olun. Bir parçaya, bir geceye aşık olun, ya da 26 Ocak Cumartesi Klein’ı ele geçirecek Valeron’un setine… #AboutNights kokteyllerine de aşık olmak serbest.

Sade vatandaşa 80 TL, Partymag Premium’a 1 kredi. Unutmadan ekleyelim; artık Premium üyeler, kredileriyle aldıkları Klein etkinliklerine +1 misafirleri ile girebiliyor. 

Önceki Yazı

AWAKENINGS 2019

Sonraki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ