EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 23-29 TEMMUZ | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın etkinlikleri yazımızda! Big Burn’de eğlencenin tadını çıkarıp da doyamayanlar, Temmuz’un son haftasında Çeşme ve İstanbul’da hangi etkinliklere var, sizin için derledik :]

Before Sunset Beach’te Lemurian & MOM / Çeşme

Before Sunset Beach sezonu 16 Haziran’da açtı! Açıldığı günden beri bir klasik haline gelen Thursday Sun Down partilerine kaldığı yerden devam eden Before Sunset’te bu Perşembe günü Lemurian & MOM var.

haftanın etkinlikleri

#Thursdaysundown partileri PARTYMAG kullanıcıları için ücretsiz! Şahane!

Kafes’te Electronica Festival Istanbul

2004’ten beri elektronik müzik severlerin buluştuğu Electronica Festival bu senede hem İstanbul’da hem de Çeşme’de bizlere inanılmaz bir gece yaşatacak. 

Line-up:

haftanın etkinlikleri

28-29 Temmuz’da İstanbul Kilyos Kafes’te efsane line-up’yla elektronik müziğe doymaya hazırsanız, avantajlı biletler için sizi PARTYMAG uygulamasına alalım. Enjoy!

Garten’de Akumandra Showcase Istanbul

Klein’ın şehrin gökyüzünde yer alan bahçesi Garten, Beyoğlu Tepebaşı’nda yaz boyunca elektronik müziğin iyi isimlerini ağırlamaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta sıra Akumandra’da.

Akumandra, New York ve Meksika kökenli ünlü bir plak şirketi. 27 Temmuz Cumartesi gecesi kurucusu Sainte Vie öncülüğünde Garten’de Akumandra Showcase ile müzik severleri bir araya getirecek.

haftanın etkinlikleri

Etkinlik PARTYMAG kullanıcılarına ücretsiz! Kaçırmayın :]

Suma’da Two-Day Beach Mambo

Cumartesi Sumagiller’in ‘Double Trouble’ serimisinin ikincisi şerefine acımasızca güçlerini birleştirecekleri bir gün. Marlò B2B Ögem YılmazJust D B2B Comet, Sallı B2B MisipipiEvrim de Evrim B2B Renegade ile 13:00’dan 01:00’a kadar dansa devam edecek.

Pazar günüyse 12:00’dan 22:00’a şehrin sevilen isimlerinden bir kısmı, Jan, Canberk, Arman Akıncı & Eren Eren ve Havantepe ile beraber eğlence devam edecek.

haftanın etkinlikleri

Big Burn’ün ardından Suma’ya doyamadıysanız bu önerimiz tam sizlik! Biletler PARTYMAG‘de.

 

the beach of momo
Önceki Yazı

THE BEACH OF MOMO | ALAÇATI

Sonraki Yazı

ANADOLU YAKASININ YENİ GÖZDESİ | NER CRAFT COCKTAIL BAR