EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 24-30 EYLÜL | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın etkinlikleri yazımı her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlere sunuyoruz. Eylül ayının son haftasının planını yaparken afiyetle tüketiniz!

Red Bull Müzik Festivali

Red Bull Music, yepyeni bir festivalle İstanbul’a ses getirecek. Festival, şimdiye dek New York, Los Angeles, Johannesburg, Sao Paulo, Viyana gibi noktalarda hem bulunduğu kentin kültürel ve müzikal dinamiklerini harekete geçiren hem de küresel bir dil yakalayan programlar hazırladı. Şimdi benzeri bir formülle 26 – 30 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da eyleme geçiyor. 5 güne yayılan 4 farklı konsept, film gösterimleri ve 2 farklı sergi ile 60’a yakın sanatçının sahne alacağı kapsamlı bir program olacak. Cazdan hip hop’a elektronikten rock’a çeşitli tarzları, görsel ve işitsel türlü disiplini festivalde bulabileceksiniz.

Haftanın etkinlikleri

Red Bull Müzik Festivali ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

Matrixxman [Dekmantel]

Jeton Records, Zorlu Performans Sanatları Merkezinde ikinci sezonunu 29 Eylül’de açıyor. Zorlu PSM işbirliğinde gerçekleşen bir ilk sezondan sonra, ikinci sezonda Jeton Records Techno’yu yine şehre getiriyor. İkinci sezonunun açılışı Matrixxman ile gerçekleşiyor. Ülkemiz Techno Sahnesini yurt dışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak ve ülkemizin yaratıcı prodüktöründen, kendine has stili ve özgün bir sound ile birçok ünlü DJ’in parçalarını çaldığı Havantepe, sezon açılışının ev sahipleri olacak.

Haftanın etkinlikleri

PARTYMAG kullanıcıları 1 kredi kullanarak etkinliğe katılabilir.

Dharma w/ Christian Löffler

House ve teknoya yeni bir soluk getiren, melankoli ve coşkuyu harmanlayarak çok katmanlı müziğiyle kendisine hayran bıraktıran Christian Löffler, canlı performansı için 28 Eylül’de Dharma organizasyonuyla Klein’da sahne alıyor.

Haftanın etkinlikleri

Dharma w/ Christian Löffler etkinliği ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

Son Dans by Burn Energy Drink

Suma Beach 6. sezonunun sonuna geldi.  Programını yakında yayınlayacak olan Suma Beach, 29 Eylül Cumartesi günü 22:00 – 07:00 saatleri arasında etkinliği gerçekleştirecek.

Haftanın etkinlikleri

Son Dans by Burn Energy Drink etkinliği ile ilgili tüm detaylara çok yakında PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

Bu haftanın etkinlikleri yazımızdaydı! Ekim ayında görüşmez üzere.

Enjoy!

Akşamdan kalma
Önceki Yazı

AKŞAMDAN KALMA 6 PROFİL

Zerdeçal
Sonraki Yazı

ZERDEÇAL SHOT | HANGOVER SERİSİ