EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 3-9 EYLÜL | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın etkinlikleri yazımızda! İstanbul’a dönen ve eğlenceye kaldığı yerden devam etmek isteyenler için haftanın popüler etkinlerini sizin için derledik!

The King presents: MACEO PLEX / Ellum Istanbul

Modern elektronik müziğin en önemli ikonlarından, Amerikalı DJ/Prodüktör Maceo Plex, kendi markası Ellum konsepti ve Ellum sanatçıları Agents Of Time, Shall Ocin, Dino Lenny, Smailov ve gecenin yerli destekçisi Birol Giray BeeGee ile birlikte 7 Eylül Cuma gecesi uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul’da olacak.

haftanın etkinlikleri

PARTYMAG premium üyeleri etkinliğe katılmak için kredilerinden 8 favor kullanarak Ellum Istanbul’u deneyimleyebilir!

Istanbul Rooftop Festival 2018

Bir sonbahar klasiği İstanbul Rooftop Festival, yaza müzikli ve eğlenceli bir veda için müzikseverleri dördüncü kez teraslara davet ediyor.

2015 yılından bugüne toplam da 15.000’den fazla müzikseveri ağırlayan İstanbul Rooftop Festival, tek bir bilet ile 15’e yakın mekanı deneyimleme fırsatı tanıyor! Festivalde 40’tan fazla sanatçı performans gösterecekken, festival bu sene 12 terasta birden gerçekleşecek.

★ TERASLAR★
Anton Peran
Backyard
Birdy Pera
Georges Hotel Galata
KLEIN.garten
Mentha
Nest Karaköy
Ravouna 1906
Spagoistanbul
SuB Karakoy Hotel
16 ROOF Swissotel
Monkey Bar
360 Istanbul Club

After Hours:
KLEIN
Flamme

haftanın etkinlikleri

İstanbul Rooftop Festival ile ilgili tüm detaylara PARTYMAG‘ten ulaşabilirsiniz…

All for HEIDI w/DJ Tennis & Marlo

Kulağımızdan girerek kalbimize ulaşan frekanslar, bu cumartesi Sihirli Orman’da bir kez daha ağlarını örüyor.

8 Eylül Cumartesi gerçekleşecek dans buluşmasının bu seferki kahraman lokalleri Emin, Emre Özalp, Evrim de Evrim, Feizza, Ferhat Albayrak, Görkem Çay, Günce Acı, Jan, Just D, Kaan Duzarat, Marló, Misipipi, Om.El Beat, Ögem Yılmaz, Özgür Bay, Pekiner, Roket, Yalım Erdiniz.

Etkinliğin kapı gelirini Heidi’nin tedavisine, ortaya çıkacak sevgi ve müzik çemberinin tadını çıkarmayı da siz müzik ve dans aşıklarına hediye eden Suma Beach, müzik severleri 8 Eylül Cumartesi akşamı Sihirli Orman’a bekliyor.

haftanın etkinlikleri

PARTYMAG kullanıcıları 2 kredi kullanarak etkinliğe katılabilir.

Haftanın etkinlikleri yazımızı sonbahara enerjik bir başlangıç yapmak isteyenler için özenle tasarladık. Hafta sonunuzu planlarlarken afiyetle tüketiniz.

Cheers!

Önceki Yazı

IMAGINE DRAGONS İSTANBUL'DA!

kokteyl
Sonraki Yazı

PARKTA 1 DAKİKADA HAZIRLAYABİLECEĞİN COOL KOKTEYL