EVENTS

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 8-14 EKİM | EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Haftanın popüler etkinlikleri yazımızda! Gece hayatının ritmini daha iyi tutabilmeniz için  PARTYMAG’den haftanın etkinlikleri yazımızı okumadan geçmeyin!

Dharma Stories w/ Acid Arab + Barış K

Dharma’nın konsept etkinlik serisi “Dharma Stories” geri dönüyor! Yeni hikayenin kahramanları; Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip, Orta doğu şarkılarını yeniden yorumlayan Paris’li ikili Acid Arab ve gösterdiği performanslar sırasında birçok dünya kültürünü müziğine katan Barış K. 12 Ekim’de Klein’da gerçekleşecek olan yeni hikaye serisine davetlisiniz.

Haftanın etkinlikleri

PARTYMAG PREMIUM kullanıcıları 1 kredi kullanarak etkinliğe ücretsiz katılabilir.

Radiance Festival

Radiance, elektronik dans müziğin yeni nesilden en heyecanlandırıcı isimleri; Peggy Gou, Avalon Emerson, Jayda G, Laurel Halo ve Or:la’nın 360 derece sahnede sunacakları performanslara ışıkların da eşlik etmesiyle, Volkswagen Arena’yı büyük bir kulübe dönüştürerek, 9 saatlik benzersiz bir dans/clubbing deneyimi sunacak.

Haftanın etkinlikleri

Radiance Festivali ile ilgili daha fazla bilgiye PARTYMAG’den ulaşabilirsiniz.

Rapid Bass Movement: Havantepe + Mind Shifter

Sonbahar geldiyse eğer Kadıköy sokakları canlandıysa artık, electronica ve technonun şehre inme vakti de gelmiştir. Muhteşem bir techno performansı için Havantepe ve canlı performanslarıyla tanıdığımız elektronik, synth-pop ve synthwave ikilisi Mind Shifter ise geceye özel hazırladığı DJ setiyle Rapid Bass Movement gecesinde olacak.

Elektronik, synth-pop ve synthwave grubu Mind Shifter, müzik dünyasındaki popüler ögelere karşı ‘Neyi duymak istiyorsan onu duyarsın’ felsefesiyle müzik yapıyor. Bu gecede ise Mind Shifter DJ Set’in başında Orhan Yılmaz olacak.

Haftanın etkinlikleri

PARTYMAG PREMIUM kullanıcıları 0 kredi kullanarak etkinliğe ücretsiz katılabilir.

Sound Ports

Şehre ve şehrin alt kültürlerine, disiplinler ve kültürler arası paylaşımlara, olumlu insanlara ve pozitif düşünmeye adanmış bağımsız sanat, kültür ve müzik festivali Sound Ports İstanbul’un üçüncüsü 13-14 Ekim’de gerçekleşiyor! Babylon, Bomontiada Avlu, Atölye ve A Corner in the World X bomontiada ALT’ın mekan partnerliğinde 13-14 Ekim’de gün boyu sürecek festivalin bu yılki teması “Empower One Another”. Empower One Another teması ile yaratıcı endüstrilerin farklı kollarına ve alt kültürlerine yer veren Sound Ports İstanbul çok sesliliği kutluyor.

Haftanın popüler etkinlikleri

Sound Ports ile ilgili tüm detaylar PARTYMAG’de!

Ev Partileri
Önceki Yazı

EV PARTİLERİNDE BULUNAN 5 PROFİL

AVOKADOLU VEGAN SMOOTHİE
Sonraki Yazı

AVOKADOLU VEGAN SMOOTHİE | HANGOVER SERİSİ