EVENTSVENUE

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 8-15 Ocak 2019

2019’un ilk haftasını, yeni yıl gecesinden sonra kendimize gelmeye çalışarak atlattık. Bu hafta kaldığımız yerden devam ediyoruz. 8-15 Ocak haftasının en iyi etkinliklerini sizin için seçtik.

RX: Sid + Eddy (Schwefelgelb)

Berghain, BASSIANI, Tresor gibi Berlin’in amiral gemisi elektronik müzik kulüplerinde kendini kanıtlamış tehcno duo, 12 Ocak Cumartesi gecesi RX kabinine geçiyor.

Sade vatandaşa 60 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

Klein’da Cuma: Fuchs, Koray T, Mehmet Özbek, Thousand Fingers

Geçen hafta soft opening’i gerçekleşen Vor Klein’ı henüz test etmeye fırsatımız olmadı; ama Harbiye’de konumlanan Klein’da geçen bir cuma hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmıyor.

Sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

Flamme: Laroz Camel Rider (Sol Selectas)

Flamme çarşambalarını, merhum Anjelique’in perşembelerine çok benzetiyoruz. Haftanın belirli günü ile kulübün ismi ayrılmaz ikili olduysa o gün o kulübe mutlaka gidin.

Ethnic house, oriental deep house ve zaman zaman da tech house tınılarının yükseldiği Flamme’da bu çarşamba Jet Lag katkılarıyla Laroz Camel Rider var.

Laroz Camel Rider’a Pekiner, Tan Güner, Yalım Erdiniz ve Vasil Vingas eşlik edecek.

Mentha Nova: EXZ Live (Sonido Tropico)

Sayısız kez yer değiştirmek zorunda kalmış olması, Mentha ekibi ve müdavimlerine hiçbir zaman engel olmadı. Bu sezon da oriental sound’ları ve enerjik kitlesiyle çizgisini bozmayan Mentha’da cuma gecesi live DJ performans dinleyeceğiz. Deneysel ve organik sound’uyla EXZ, 11 Ocak Cuma Mentha Nova’da.

Sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

Mini Müzikhol: Jacques Renault // Sali

Disco seven bu cuma gecesi ne yapıp edip kendini Mini Müzkhol’e atsın: kabine 11 Ocak Cuma gecesi Jacques Renault geçiyor. İlhamını 80’ler disco beat’lerinden alan Jacques Renault; aynı zamanda Moby, Holy Ghost gibi isimlerin parçalarına yaptığı remix’lerle de biliniyor.

After hours ise Sali Canbaz’a emanet.

Sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

Fırın @the Cemetery: Whitesquare

İstanbul eğlence sahnesine bu sezon kazandırılan çiçeği burnunda kulüp Fırın @the Cemetery, 11 Ocak Cuma gecesi Lyase Recordings’in kurucusu İtalyan prodüktör ve DJ Whitesquare’i ağırlıyor.

Sade vatandaşa 50 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

IF Performance Hall: Sena Şener

Evrencan Gündüz’le yaptığı Back to Black cover’ını Youtube’da izlediğimizden beri bayılarak dinlediğimiz Sena Şener, 12 Ocak Cumartesi akşamı IF Performance Hall Beşiktaş’ta solo albümünden parçaları seslendirecek.

Sade vatandaşa 25 TL, Partymag Premium’a 1 Kredi. 

 

 

Önceki Yazı

Whitefest & Corporate Weekend: ULUDAĞ SEZONU AÇILSIN!

Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 14-20 OCAK 2019