EVENTSMAGAZINE

24-28 TEMMUZ’UN EN POPÜLER ETKİNLİKLERİ

İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

BİG BURN İSTANBUL 2019

İlk kez 2017 yılında bizi ağırlayan ve ilk yılı olmasına rağmen yaza damgasını vurup tüm yıl dillerden düşmeyen Big Burn İstanbul; Bu sene 26 – 27 – 28 Temmuz tarihlerinde müzik tutkunlarını Woodyville Treehouses Şile’de ağırlayacak. Big Burn Festival; Len Faki, Peggy Gou, Dubfire, Nastia, Stephan Bodzin, Claptone, Mind Aganist ve birçok başarılı ismi ağırlayarak bu yazın en iyi festivali olarak anılacak. Son derece iddialı olan bu etkinliği kaçırmamalısınız.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 390 ₺.

YokoO @ KLEIN GARTEN

YokoO, Avusturya ve Almanya’da öğrendiği müziği hayatının merkezine koyup sanatçı kimliğini ortaya çıkardı. Çıkardığı Nothing Can Compare, Oneness, Moonwalk albümleri ve  Tristesse – EP, Euneirophrenia EP, Melancholy EP – EP’leri ile kendini elektronik müzik dünyasına kanıtladı. All Day I Dream, Musik gewinnt Freunde, Elektro System Records, KINA Music ‘le iş birliği yaparak ürettiği müziklerinin farklı ülkelere taşıma fırsatını buldu. Tüm bunlarla birilikte 24 Temmuz’da Klein Garten’da olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50₺, Partymag Premium’a 1 Coin. (25 ₺)

İZMİR ETKİNLİKLERİ

Unders + YokoO @SOMMER KLEIN

Sommer Klein’nın ziyaretçileri bu hafta sonu kendini dans etmekten alıkoyamayacaklar. Unders ve YokoO’nun müziği 26 Temmuz gecesi sizi karşılayacak. House müziğe etnik dokunuşlarla yön veren küresel dans topluluğunun elçisi olan Unders; deep, future, techno-house electronica türlerinde müzik yapıyor. YokoO ise gösterişten uzak ve yetenekli yapısını müziğine yansıtarak dans müziği ve elektronik müziğe yön veriyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70₺, Partymag Premium’a 2 Coin. (50₺)

Nick Curly @ KRUZ ALAÇATI

Nick Curly ‘nin 10 yılı geride bıraktığı kariyerinde, Tekno ve House’da yarattığı kaliteli müzik etkisiyle 26 Temmuz gecesi Kruz Alaçatı’da!Nick Curly, yeteneğini Between the Lines ile kendi tarzını çok net bir şekilde ortaya koyarak kanıtladı. Hip-hop, pop ve geleneksel müzik tınılarından ilham alarak elektronik müzik melodilerini canlı enstrüman melodileriyle harmanlayarak sunuyor. Kollektiv Turmstrasse, Monika Kruse, Noir ve Guti ve daha birçok başarılı isimlerle beraber gerçekleştirdiği remix çalışmalarıylada başarısını ve yeteneğini kanıtladı. Yer altı müziğine zarif bir dokunuş olan Nick Curly ile tanışın.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80₺, Partymag Premium’a 2 Coin. (50₺)

Dimensions Festival International Series: Çeşme @COVE

8 senedir Hırvatistan’da bulunan 2500 yaşında terk edilmiş bir kalede gerçekleştirilen Dimensions Festival, Rawonline ve Apeiron Collective sunumu ile 27 Temmuz’da Çeşme COVE • Aya Yorgi’de karşınızda olacak.

Dimensions Festival  kapsamında Massive Attack, Kraftwerk, Grace Jones, Jeff Mills, Bonobo, John Talabot, Nina Kraviz gibi sayısız müzik dehasının bir araya toplama başarısını gösterdi. Dünya çapındaki yeraltı elektronik müzik sahnesinin önde gelen isimlerini ağırlayan Dimensions Festival; Birleşik Krallığın en iyi deniz aşırı festival ödülüne aday gösterildi. Aya Yorgi’nin harika sularına karşı böyle bir etkinlikte dans etme fırsatını kaçırmamalısınız.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 120₺, Partymag Premium’a 4 Coin. (100₺)

Daha az harcayıp daha çok eğlenmek için Partymag App edinin. Partymag Premium ile neler yapabilirsiniz?

Önceki Yazı

DIXON 3 AĞUSTOS'TA ÇEŞME'DE!

Sonraki Yazı

2-3 Ağustos Planınız Hazır!