EVENTSVENUE

Halloween’de Haftanın Etkinlikleri

PartyMag ile haftanın Halloween etkinlikleri…

Sonunda yılın en çok beklenen zamanlarından biri Halloween geldi. Bunun bizim için anlamı tabi ki PARTİ! Kostümler, partiler, sınırları olmayan eğlence ve daha fazlası… İstanbul’da korku dolu bir haftaya hazır olun.

SUMA HAN HALLOWEEN

Senenin en renkli günü Halloween’i, günün ruhuna uygun, özgür bir alanda karşılamak için bu Cumartesi yine Han’da buluşuyoruz.

30 Ekim Cumartesi gecesi ana sahnede Alman techno sahnesinin öncü isimlerinden, kurucusu olduğu Aeon plak şirketi ile çok sayıda yeteceğin keşfinden sorumlu Alex Niggemann ve Türkiye’de elektronik müziğin kilit oyuncularından, yüksek tempolu setleriyle her dinleyenin vazgeçilmezleri arasına giren Volkan Gündüz;
Özel alanında kendine has enerjisiyle şimdiden müdavimlerini yaratan Studio Stage’de ise rakipsiz dinamikleriyle Furkan Kurt & Kerem Tekinalp, setlerinde techno, acid, hatta yer yer disco gibi soundları başarıyla harmanlayan Ali Cem ve ailemizin vazgeçilmez üyelerinden Görkem Barçın
bizimle olacak.

En özgür, en tavizsiz, en renkli, en ‘siz’ halinizle, ve tabii ki kostümlerinizle, unutulmaz bir halloween için Han’a bekleniyorsunuz.
Geç kalmayın!

DARKNESS & FIRE : THE HALLOWEEN STORY

Son zamanlarda kendini house ve techno dünyasında önemli bir oyuncu olarak kabul ettiren Litvanya merkezli Gardens of God;
Afterlife’tan çıkardığı yeni teklisi, Maceo Plex’in Ellum’u ve kendi plak şirketi Sodai’de yaptıklarıyla adını hafızalara kazımaya devam ediyor.

Gardens of God’ın müthiş performansı ve
“Darkness and Fire: The Halloween Story” konseptiyle gerçekleşecek bu eşsiz geceye özel kostümleriniz ve makyajlarınızla sizleri bekliyorız.

Bu etkinlikte PartyMag Pay ile ödeme yapabilir ve biletleri uygulamadan indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

HALLOWEEN : GATHERING OF THE LOST SOUL IN ISTANBUL

Istanbul’s lost souls, freaky witches, missing zombies, mighty wizards and hopeless superheroes are gathering for Halloween on the night of October 31st on Sunday at Klein Phönix!

Dans müziğine dair sahip oldukları geniş perspektifli bakış açıları ve üstün yetenekleriyle minimal techno’dan funky house’a, progressive house’dan afro house’a, melodic techno’dan disco’ya çok farklı tarzlarda parçalar yayınlayarak, endüstrinin en önemli isimleriyle ve plak şirketleriyle çalışmalar yapmış olan Alman ikili MONKEY SAFARI, uzun bir aradan sonra 31 Ekim Pazar Halloween gecesi için İstanbul’un kayıp ruhlarıyla buluşmaya geliyor.

İki sahnede gerçekleşecek olan “King presents” Halloween: Gathering of The LOST SOULS in Istanbul etkinliğinde Monkey Safari ve lokal elektronik müzik sahnesinin güçlü isimleri yanında farklı müzikal estetiklerin sıra dışı temsilcileri de kabini paylaşıyor olacak.

House Of Superstep’in etkinlik boyunca sürecek sürprizleri, Tattoom Art Gallery’nin en yetenekli sanatçıları tarafından yapılacak dövme ve makyajlar, çok özel Halloween dekor ve teması İstanbul’un kayıp ruhlarının en büyük buluşmasına renk katacak.

Soul Revue ve Epoch işbirliğiyle gerçekleşen  “King presents” Halloween: Gathering of The LOST SOULS in Istanbul ‘un biletleri @bugececo ‘da.

Etkinliğe girişte kostüm ya da maske zorunludur.

HALLOWEEN : GIAN

Halloween’de Gian Nişantaşı’nda ayrıcalıklı bir müzik ziyafeti sunuyor. Ali Kuru, Lady Greenish ve Seher Karahan’ın yer alacağı gecede kostümlerinizi getirmeyi unutmayınız. Cumartesi günü Gian’da buluşmak dileğiyle.

Bu etkinlikte PartyMag Pay ile ödeme yapabilirsiniz.

HALLOWEEN : RIKA ROOF

Bu Cumartesi Rika Roof’ta Halloween’i kutluyoruz. PartyMag Pay ile ödeme yapabileceğiniz bu akşamda Erkan Şen, 7-Erhan, Macellan ve Orenda sahnede olacak.

PartyMag ile haftanın etkinliklerini sunduk, sizlere bol eğlenceli güzel bir hafta geçirmenizi dileriz. Avantajlarımızdan yararlanmayı unutmayınız.

 

 

Önceki Yazı

Stephan Bodzin Yeni Albümü "Boavista" Turu Kapsamında İstanbul'da!

Sonraki Yazı

Hafta Sonunda İstanbul ve İzmir'de Öne Çıkan Etkinlikler