EVENTSMAGAZINEVENUE

Hangisine Gideceğini Şaşıracağın 13 – 14 Mart Haftanın Etkinlikleri

Bu haftanın etkinlikleri acaba hangisine gitsem diye bocalayacağın ama hangisine gidersen git asla pişman olmayacağın türden. Kendini müziğin ritmine bırakıp eğlence girdabında ordan oraya savrulmaya hazır ol. İşte eğlence dolu 13 – 14 Mart Haftanın Etkinlikleri şöyle;

İstanbul Etkinlikleri

Crib Presents: David Mayer + Sooma + Avangart Tabldot @Suma Han

Hangi tür müzik olursa olsun müziğin çeşitli formlarını tecrübe etmeye hevesli David Mayer 13 Mart gecesi bizi başka alemlere götürmek için hazır. Bu gece Alman müzisyene eşlik edecek olan başka bir Alman şarkıcı Sooma! Zengin Multi-kulti müzikle yoğrulmuş Fransız asıllı genç şarkıcı o gece Sumahan’a gitmek için bir başka sebep! Geceye renk katacak bir diğer isim Avangart Tabldot. Crib ve Island Groove Festivalinin yaratıcılarından olan Avangart Tabldot, ev sahipliğini üstlenerek 13 Mart gecesi David Mayer ve Sooma ile aynı kabini paylaşacaklar!

Sumahan’da gerçekleşecek olan etkinliğin giriş ücreti 60 TL, Partymag’lilere 2 coin (Gold Paket ile 24 TL)!

Red Bull Presents: Timo Maas, Maksim Dark (live) @Module

Müziğin adeta DNA’larına işlediği ve müziğini adeta bir büyücü gibi kullanan Alman müzisyen Timo Maas 14 Mart gecesi Module’de bizleri coşturacak! Albümlerinden parçalara yer vereceği eğlencede bizi Nirvana’ya ulaştıracak bir performans sergileyecek!

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, PartyMag’lilere 4 coin (Gold Paket ile 48TL)!

Outlanders I: VSK (live) + Scalameriya @RX

Outlanders I: VSK (live) + Scalameriya

Outlanders I: VSK (live) + Scalameriya

Elektronik müziğe her zaman yoğun bir tutkusu olan VSK 16 yaşında yaptığı remixlerle parti dünyasında çoktan kabul görmüş bir isim. Düzenli hazırladığı live performansları ile tekno müziğe de imza atan İtalyan müzisyen 14 Mart gecesi bizi coşturmaya gönüllü. Gecede kendisine eşlik edecek olan Sırp DJ Scalameriya, prodüktör ve canlı performans sanatçısı. Prodüksiyonlarında bilim kurgu filmleri, makineler, mitoloji ve eski teknolojilerden etkilenen Scalameriya, birçok DJ’in vazgeçilmezi olan başarılı parçalara imza attı.

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMag’lilere avantajlı 3 coin (Gold Paket ile 36 TL).

İzmir Etkinlikleri

Halfmag Presents: Next Planet w/ Hozho @Kalt İzmir

Kendi tarzını yaratan ve bunu Melodark Techno olarak betimleyen, Melodic Techno’nun son dönemde tartışmasız en hızlı yükselen ismi Hozho, bu defa “Next Planet” etkinlik serisi kapsamında, Halfmag’in özel sunumuyla, 13 Mart Cuma gecesi Kalt, İzmir sahnesinde boy gösterecek.

Etkinlik bilet fiyatı 55 TL.

Duman @İzmir Arena

Duman İzmir Arena

Duman İzmir Arena

Üzerine söz söylemeye çok gerek görmediğim Rock müziğin efsane grubu Duman, 13 Mart gecesi İzmir Arena’daki sevenleri ile buluşacak! Asla kaçmaz!

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag’lilere avantajlı 3 coin (Gold paket ile 36 TL).

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Boiler Room İstanbul
Önceki Yazı

Boiler Room 10. Yılını Hard Dance ile Mart Sonu Zorlu PSM'de Kutluyor

Keşif Serisi: Mir Wave
Sonraki Yazı

Trap Akımı İçerisinde Radarda Yeni Bir Sanatçı: Mir Wave