EVENTS

Hayat Enerjisini Yitirmeyen Bizlere Haftanın Dijital Etkinliklikleri

Yeniden birlikte olmamıza günler kala, evlerimizde tekrar bir araya geliyoruz. Ne olursa olsun eğlenmekten vazgeçmeyen, hayat enerjisini yitirmeyen bizler için ‘’haftanın dijital etkinlikleri’’ karşınızda.

1 Haziran itibariyle sürecin az da olsa normale dönmesiyle beraber eğlence sektörü de hızla normalleşmeye gidecek gibi görünüyor. Yeni normal sürecin başlangıcında dijital etkinliklerin yerini nasıl koruyacağı merak konusu. Lafı fazla dolaştırmadan bakalım bizi bu hafta sonu hangi etkinlikler bekliyor.

Stefan Addo – Eren Koyuncu

Mayıs ayını Stefan Addo ve Eren Koyuncu ile uğurluyoruz. Cuma akşamı 23:00’te LabelProject.tv Youtube kanalında buluşuyoruz.

Jeton Showcase Online 7th Edition!

Jeton Showcase Online 7th Edition! Bu cumartesi Mixmag Türkiye tarafından desteklenen etkinlikte Ferhat Albayrak, Uğur Project ve Alan Cutt bizlerle olacak. Jeton Records YouTube kanalından yapılacak olan etkinlikte sende yerini al!

Sheron Van Etten

Sharon Van Etten, 29 Mayıs’ta debut albümünün yıldönümünde, livestream konser vereceğini duyurdu. Sanatçının, “because i was in love” albümünü çalacağı online konserin biletleri önden $12, konser günü $15’a satılacak ve geliri sahne çalışanları ve teknik ekibine verilecek.⁣
“İlk albümüm ‘because i was in love’ı yazarken bir nevi aile evinin bodrum katında kendimi sadece gitarımla izolasyona almıştım. Yıldönümü yaklaşırken, günümüz koşullarında albümü tekrar çalmanın anlamlı olacağını düşündüm” tweeti ile duyurduğu konser 30 Mayıs 00:00’da başlayacak. ⁣

Bilet sahipleri konseri başlangıç saatinden itibaren 24 saat seyredebilecek.

Konser için bilet linki: https://go.seated.com/events/d15a8f03-ef68-4f3a-b50c-ff2d295bb6e5

WorlWide Community – OceanvsOrientalis

Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarımızla birlikte çevrimiçi olacağız. 36 saat multirooms, 40 sanatçı gizemli içerik.

Viken Arman, Stavroz, Oceanvs Oriantalis, Kerala Dust, Lum, Sabo, Goldcap, KMLN, Powel, Gab Rhome, Geiju, Billy Caso, O/Y, Spaniol, Joke, Luca Musto, Constantijn Lange, EXZ, Isaac Soto, Horde, Denature, Sonido Tropico, Gently Altered, Rambalkoshe, Factory People, Ballroom Blitz, SBCLTR gibi 40 kişilik performans kaçırılmayacak gibi duruyor.

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma ve her hafta sonu senin için hazırladığımız etkinlik listesi ile eğlencenin tadını çıkart!

Önceki Yazı

İşte Elektronik Müzik Yapmayı Öğrenebileceğin 5 Türkçe YouTube Kanalı

Sonraki Yazı

Gaspar Noe'nin Efsanesi "Climax" İle İlgili Şaşıracağınız 5 Bilgi