EVENTSMAGAZINEVENUE

Heyecanın Everest’ine Tırmanacağın 6 – 7 Mart Haftanın Etkinlikleri

Bu haftanın etkinlikleri gece hayatının en enerjik ve renkli insanları, PartyMag’lileri, bile  yoldan çıkaracak türden. Haftanın en sıra dışı partilerinde iddialı şovlarla kendini müziğe teslim etmeye hazır ol. İşte senin için 6 – 7 Mart Haftanın Etkinlikleri sıralandı.

İstanbul Etkinlikleri

Dawgs Presents: Braunbeck @SumaHan

Daha çok Braunbeck olarak bilinen Fabian, yeraltı elektronik müziğini etkileyici bir özgeçmiş ile parti sahnesine taşıyor. Müziğindeki kabalık ve duyarlılık, gruff ve incelik – müziğin özü, davul ve ritim; bas ve melodiyle zarifçe dans ediyor. Alman DJ ve Prodüktör Braunbeck, Dawgs Music sunumuyla 6 Mart Cuma gecesi Suma Han kabinine geçecek. Şiddetle kaçırmamanı tavsiye ederim!

Etkinlik bilet fiyatı 40 TL, PartyMag’lilere 1 Coin (Gold Paket ile 12 TL).

GZone Our Pride: KinkyBall @RX

Gzone Our Pride

Gzone Our Pride

Bu haftanın en sıra dışı partisi kuşkusuz GZone’un Our Pride Kinkyball partisi. BDSM gösterilerinin en kışkırtıcı olanı ‘’Bondage’’ temelli Japon ip bağlama sanatı Shibari ile tutkuyu baştan ayağa hissedeceksin. Türkiye’de Shibari sanatını icra eden en önemli grup SHIBARITURK’ün performans sanatçılarının hipnotize edici, gerçek BDSM gösterisi ile heyecanın Everest’ine tırmanacağın bu gece de ayrıca Master&Slave gösterisine getirecekleri seksi yorumla İstanbul sahnelerinde olay yaratan CEYTENGRI ve SPOOKPRAXIS, daha önceki partilerimizdeki şovlarıyla olay yaratan MR & MRS PUTKA’da var.

Hayatındaki en unutulmaz partilerden birini yaşamak için ön rezervasyon ve bu evente katılım gereklidir. Katılımınız gizli olacaktır. Ön rezervasyon için detaylar daha sonra duyurulacaktır. Parti esnasında misafirlerin görüntüleri paylaşılmayacaktır.

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’lilere 2 Coin (Gold Paket ile 24 TL).

Tolunay Co @Where

Bu etkinlikte durağımız Ataşehir! Herkesin adını çokça duyduğu AYI’nın gece hayatına kattığı bir mekan olan Where by AYI, Cuma ve Cumartesi gecelerini disco ve house tarzına ayırıyor. Bu hafta da Tolunay Co ile düzenlediği özel etkinlikte sizleri keyifli bir gece geçirmeye davet ediyor.

Etkinlik sadece davetlilere açıktır, PartyMag’lilere 1 coin.

Angelov – Korhan Varol – Levent Er @RX

Çıkardığı parçaları bir çok ünlü ismin setlerinde yer alan Ukraynalı DJ Angelov, RX ve S.O.S işbirliği ile 7 Mart Cumartesi gecesi RX İstanbul kabininde olacak!

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 3 coin (Gold Paket ile 36 TL).

Sónar İstanbul 2020 @Zorlu PSM

Sonar İstanbul 2020

Sonar İstanbul 2020

4 yıl önce ülkemizde de düzenlenmeye başlayan ve her geçen yıl kitlesini daha da arttıran, çok yönlü festival Sonar, 2020’de de en çok konuşulacak festival olmaya hazırlanıyor.

5, 6 ve 7 Mart tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte, 3 gün boyunca; Müziğin, Teknolojinin ve Yaratıcılığın kalbi Zorlu PSM’de atacak. Festival detayları için Sonar 2020 yazımıza göz atabilirsiniz.

Etkinlik bilet fiyatı 440 TL.

İzmir Etkinlikleri

Crib Presents: David Mayer + Zakir + Avangart Tabldot @Kalt

Techno ve House müziği karıştırarak dinleyicisine derin ama sarsıcı bir müzik sunan David Mayer bu hafta İzmir’de. Zaman geçtikçe adını daha çok duyar olduğumuz Moskova’lı Zakir ve lokal sahnenin parlayan DJ’leri Avangart Tabldot’un David Mayer’e eşlik edeceği etkinlik 6 Mart’ta Kalt İzmir’de.

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’lilere 1 Coin (Gold Paket ile 12 TL).

The Tribe Welcomes: Metodi Hristov @Hangout Cure

The Tribe ve CURE ortak sunumuyla 6 Mart Cuma gecesi unutulmayacak anlar yaşamaya hazır mısın? Carl Cox, Adam Beyer ve Pan-Pot gibi bir çok ünlü isim tarafından desteklenen Metodi Hristov kabini ateşe vermeye geliyor!

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMag’lilere 2 coin (Gold Paket ile 24TL).

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

PartyMag Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Önceki Yazı

PartyMag nedir? Nasıl kullanılır? Etkinlikleri keşfet, indirimli girişi yakala!

Sonar İstanbul 2020
Sonraki Yazı

Sonar 2020 Can Yakan Line-Up'ı ile Mart'ı Selamlıyor!