VENUE

Hızlı Bir Gecenin Ardından Gidilmesi Gereken 5 Çorbacı

Art arda harika etkinliklerin olduğu bir gecenin sonunda gerçekleştirilmesi gereken kutsal görev dostlarınızla birlikte bir çorba içmektir. Bitmeyen gecelerin sabahlarında ihtiyacınız olan bir kase çorbanın en tercih edilesi 5 adresi de tabi ki yine PartyMag’de!

1-Şayan

Bir çok popüler ismin uğrak mekanı olan Şayan sebzeli ve etli çeşitleriyle misafirlerine farklı deneyimler sunabiliyor. Vejetaryen arkadaşlarınızın aç kalmayacağı, herkesin eşit doyacağı kaliteli ve lezzetli bir mekan. Çorba fiyatları 10-20 TL arasında değişiyor.

Adres: Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi. Ayyıldız Sitesi No: 28 D: 46 -47, Beşiktaş, İstanbul

2-Tarihi Haliç İşkembecisi

1938’den kalma otantik ve kaliteli bir mekan. İşkembe severlerin 82 yıldır tercih ettiği mekan 250 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip. Ayrıca sadece işkembe değil başka birçok çorba çeşidine de mutfaklarında yer veriyorlar. Kafanız hala nerede olduğunuzu anlayacak nitelikteyse mutlaka ziyaret etmeniz gereken kalabalık arkadaş grupları için de uygun bir mekan.

Adres: Cibali Mahallesi, Abdülezelpaşa Caddesi, No: 315, Fatih, İstanbul

3- Karaköy Çorba Evi

Birçok eğlence mekanına da ev sahipliği yapan Karaköy’de etkinlik sonrası ayılmak için iyi bir çorbacı biliyor olmanız şart. Bu çorbacı da Karaköy Çorba Evi olabilir. 15 çeşit çorbanın bulunduğu bu mekan 7 /24 durmaksızın çalışıyor ve geleneksel lezzetler, yöresel çorbalar, etli ve sebzeli çorba çeşitleri ile misafirlerini ağırlıyor.

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Mumhane Caddesi. No: 35, Beyoğlu, İstanbul

4-Shorba

İstanbul’un popüler mekanlarından biri olan Shorba; katkı maddesi, tatlandırıcı ve yapay tatlar bulunmayan çorbaları en taze şekilde misafirlerine sunuyor. 24 çeşit çorbayı menüsüne taze taze yerleştiren  bu şık mekan, et ve sebze yemeklerine de yer veriyor.

Adres: Ata Plaza 3, Arkadlı Çarşı No: 3/5, Ataşehir, İstanbul

5-Meşe’s İşkembe

7/24 açık olan çorbacılardan biri de Meşe’s Beylikdüzü’nde yaşayanlar için sevindirici bir adres. Başarılı sunumu ve lezzetli çorbalarıyla denemekte fayda bulacağınız bir mekan.

Adres: Atatürk Bulvarı, 20 Cumhuriyet, Beylikdüzü, İstanbul

Tabii ki bu mekanları ziyaret edip lezzetli çorbalarını denemeden önce yapmanız gereken en önemli şey iyice sarhoş olmak! Gecenin ve eğlencenin tadını çıkarıp lezzetli çorbalarla ayılmak için ihtiyacınız olan etkinlikler PartyMag App’de!

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle ayrıcalıklara ve ücretsiz içeceklere sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Popüler Etkinlikler
Önceki Yazı

2020'nin İlk Ritmik Haftasında Popüler Etkinlikler Seni Bekliyor

Haftanın Popüler Etkinlikleri İstanbul
Sonraki Yazı

Haftanın Popüler Etkinlikleri İle Ritmi Hisset Gecenin Tadını Çıkar