EVENTSMAGAZINE

KOMŞUDA YİNE BÜYÜK EĞLENCE VAR: ISLAND GROOVE

ISLAND GROOVE FESTİVAL 5-8 Haziran’da !

İlk festivalin etkileri hala konuşulurken, Island Groove bu sene de 5 – 8 Haziran tarihleri arasında yaz eğlencesi beklentilerimizi tam anlamıyla karşılamaya kararlı. Thassos Adası’nın Limenas bölgesindeki en güzel plajlarından biri olan La Scala Plajı’nda 4 gün 4 gece, harika bir atmosfer olacak! Island Groove Festival iyi müzik dinleme imkânı sunarak, bu yazın en akılda kalıcı etkinliklerinden biri olacağını şimdiden belli ediyor.

Island Groove’un en iddialı olduğu noktalardan biri olan müzik, dinlemeye doyamadığınız pek çok isimi bir araya getirecek.
House ve Techno sahnesine aniden çıkış yapan; “After Dark”, “Woods” gibi hitleri ve ünlü isimlere yaptığı remixler ile kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran &Me.

2010’ların başından beri tüm dünya sahnelerinde boy gösteren, belli zümreler tarafından mucit kabul edilen, etnik ezgileri modern ritimler ile sentezleyerek kitleleri müzik şöleni ile buluşturmakta uzmanlaşan Be Svendsen.

House müziğinin her alanında kendi tarzını ortaya koyarak elektronik müzik sahnesinin başarılı isimlerinden biri olmayı başarmış, kulak okşayan vokaller ve enstrümantal ögelerle zenginleştirdiği parçaları ile Francesca Lombardo.

Running Back Label’ının tepesinde oturan; Disco ve House müziğini kendisine uyarlayarak dans pistlerini her daim ısıtan Gerd Janson.

2012 yılından beri kendisini Deck başında çok kez kanıtlamış ve Afro House’a yeni bir soluk kazandıran Whitesquare.

Bu büyük isimlere ek olarak henüz açıklanmamış olan pek çok yerli ve yabancı ismi de dinleme şansı bulacağız.

Island Groove bizi sadece iyi müzikle tatmin etmeyecek! La scala plajının modunuzu hep yüksek tutacak atmosferi, herkese uygun konaklama ve ulaşım imkânları sayesinde katılımcıların keyif alacakları eksiksiz bir deneyim sunacak. Ayrıca meraklıları için teknelerde konaklama ve bu tekneler ile gezinti yapabilme seçenekleri de mevcut olacak.

Son olarak şunu da söylemeden geçmeyelim. Festival 8 Haziran sabahının ilk ışıklarına kadar sürecek fakat eğlenceye doyamayanlar da düşünülmüş. 8 Haziran’da da güneşi müzikle batırmak isteyenler küçük bir ücret karşılığında, festivalin hemen ardından başlayacak özel partide son kalan enerjilerini  de harcayabilecekler.

Island Groove Festival ile ilgili detayları internet sitesinden öğrenebilirsiniz: www.islandgroovethassos.com

 Partymag ise üyelerine Island Grove festivali için ücretsiz katılım şansı veriyor!  Tek yapmanız gereken Partymag  uygulamasını indirmek daha sonra   “Island Groove” etkinliğindeki başvuru formunu doldurman. Bol şans!

 

Hafta Sonu Etkinlikleri
Önceki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 9-12 Mayıs

Partymag ile festivale
Sonraki Yazı

PARTYMAG İLE FESTİVALE!