FASHIONMAGAZINE

İştahımızı Açan Akımlardan Bir Yenisi Ünlü İsimler Ve Marka İş Birlikleri

Moda ve Hip Hop git gide birbirinden ayrılmayan iki konsept haline geldi ve ikisinin birbirini sınırsız bir yaratıcıkla etkilediği de oldukça açık. Bir pazar akşamı okumasında hayatımıza biraz tarz katmanın bir zararı olmaz diye düşündüm 🙂

Eğlence mekanları, konser alanları, moda haftaları, marka lansmanları sayesinde modayla hip hop fazlasıyla biraraya gelmiş durumda ve en başarılı markalardan biri olan Off White markasının yaratıcısı Virgil Abloh, Louis Vuitton markasının başına getirildiğinden beri de büyük moda markaları gitgide Hip-Hop genresine kendini bırakmış durumda. 

Günümüz Hip-Hop sanatçılarının moda haftalarında ve marka lansmanlarında modayı en ön sıradan takip ettiklerini görmek mümkün. Moda ile iç içe klipler bir hayli çoğaldı bunlardan biri de French Montana’nın Drake ile düeti olan No Stylist. Klibin kendisi ve şarkının konsepti modaya dair birçok şey barındırıyor. Moda ve Müziğin pekiştiği şarkılardan birini dinlemeniz için linkini de buraka bırakayım..

Bu akımla birlikte son zamanlarda en çok karşılaştığımız şey ise ünlü isimlerin büyük markalarla yaptığı iş birlikleri. Sergiledikleri unutulmaz performanslar, dillerden düşmeyen şarkılar ve sürekli takipte olduğumuz magazin hayatları bir yana dursun, ortaya çıkardıkları markalarla da üstümüzden düşmez oldular 🙂 Bu iş birliklerinden birkaçına gelin birlikte bakalım.

Kanye West’in Adidas ile olan Yeezy işbirliği 

Yeezy

Yeezy

Beyonce’nin de Adidas ile işbirliği Ivy Park

Ivy Park Collection

Ivy Park Collection

Travis Scott’ın Nike ile işbirliği olan Cactus Jack

Cactus Jack

Cactus Jack

gibi işbirlikleri Moda ve Hip Hop arasındaki bağın olduğunu kanıtlar nitelikte.

Türkiye’de henüz böyle büyük işbirlikleri görmedik ama yakın zamanda görmeyi umuyoruz.

Türkiye demişken Les Benjamins markasından bahsetmeden geçmek de olmaz. Bünyamin Aydın kurucusu olduğu markanın  aynı zamanda da Kreatif Direktörü. Bu markayı giyen ünlü isimler Jay-z, Travis Scott, Jared Leto, Barbara Palvin gibi isimler gerisini siz düşünün. Paris erkek moda haftasında sunum yapan ilk Türk marka olarak da aklımıza kazınmıştı.

Les Benjamins

Les Benjamins

Bu arada Apple ile bir proje üstünde çalıştıklarını da duyduk, açıkçası merak uyandıran bir proje heyecanla bekliyoruz. 

Kendimize güzel bir göz ziyafeti çektiğimize göre yazımızı kapayabiliriz 🙂 PartyMag ile modanın nabzını tutmak, müziğin içinde kendini kaybetmek ve hangi sanatçının nerede sahne aldığını öğrenmek istiyorsan bizi takip etmeyi unutma!

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Bob Marley
Önceki Yazı

Bob Marley Doğum Günü Partisi İçin Bosphoroots İle Bir Araya Geliyoruz

MÜZİKLE ARAMIZDAKİ KÖPRÜYÜ GÜÇLENDİRECEK HAFTANIN ETKİNLİKLERİ
Sonraki Yazı

Müzikle Aramızdaki Köprüyü Güçlendirecek Haftanın Etkinlikleri