EVENTSMAGAZINE

İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL: TEK BİLET İLE EŞSİZ TERASLARDA UZUN SOLUKLU EĞLENCE!

Yeni bir ay ve çizilmesi gereken yeni rotalar! Yaz boyu eğlenceli etkinlikler ile ruhumuzu şımarttık şimdi sırada Eylül ile birlikte tazelenmek var. Yazın son demlerini tatlı bir esintiyle içimizi dolduran Eylül ayına iddialı bir giriş yapmak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden Partymag olarak üstümüze düşeni yapıyor ve bir Eylül klasiği haline gelen İstanbul Rooftop Festival detayları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

TEK BİLET 9 FARKLI TERAS VE 50’YE YAKIN SANATÇI: İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL EYLÜL AYINIZA RENK KATACAK

Bazı koşuşturmalardan uzaklaşmak, modunuzu yakalayacak teras esintili bir festivalden geçer aslında. Bu sene 6.sı düzenlenecek olan İstanbul Rooftop Festival renkli ve iddialı isimlerle birlikte birbirinden farklı workshop deneyimleri, mekanların lezzetli mutfakları, yerli ve yabancı müzisyenlerin performansları ile bu sene de dopdolu geçecek.

Bu festivalde sürprizler bitmez, enerji hiç düşmez! Neden mi? 9 terasta eş zamanlı olarak başlayacak olan etkinlikte, 50’ye yakın sanatçı performans sergileyecek. Aynı zamanda şehrin eşsiz manzaraları Eylül’ün o esintili romantikliğini yansıtarak festivalcilere unutulmaz ve sıra dışı bir deneyim yaşatacak.

GECEYE DAMGASINI VURAN İSİMLER VE BİRBİRİNDEN ELEGANT MEKÂNLAR İLE EĞLENCENİN TANIMI YENİDEN YAZILIYOR

Yaza vedaya yakışır bir festival ile karşı karşıyasınız Partymag okuyucuları! Her İstabullu bilir ki Eylül’ün gelişi beraberinde İstanbul Rooftop Festival’i de getirir. Sizler de tek bilet ile uzun soluklu bir eğlencenin içine balıklama atlayabilirsiniz.

Elder Island, Fakear, Session Victim [live], Jacob Groening, Oceanvs Orientalis, BeeGee, The Oddness, Menachem 26, Müjver, Aksak, Ali Gültekin ve dahası gibi birbirinden başarılı isimler bu festivali kelimenin tam anlamıyla havaya uçuracak gibi gözüküyor.

Kaliteli müzik ve eğlence anlayışının baskın olduğu bu atmosfer B. Heaven Roof , J.W. Marriott Istanbul Bosphorus Sky Karaköy, Kastel Teras, Klein Garten, Los Altos, Rixos Pera İstanbul mekanlarında sizi etkisi altına alacak!

Haftaya harika bir nokta koymak ve cumartesi gününün hakkını vermek için 10 Eylül’de sizler de İstanbul Rooftop Festivalinde olacaksınız değil mi? Biz de öyle düşünmüştük! 😉

Önceki Yazı

Muse Grubu Tarafından Atılan Çevre Dostu Hamle: 9. Albüm NFT Formatında Sevenleriyle!

Sonraki Yazı

Louis Vuitton’un Yeni Kreatif Direktörü Pharrell Williams Oldu!