EVENTSMAGAZINE

İstanbul Yaza Rooftop Festival ile Veda Ediyor!

Yazın tadına, müzik ve güzel kokteyllere doyamayanlara güzel bir haberimiz var! Bu sene beşincisi düzenlenecek olan ve artık bir sonbahar klasiği haline gelen İstanbul Rooftop Festival, bu zamana kadar yaşadığı eşsiz deneyime bir yenisini eklemek için pandemi önlemleri kapsamında 18 Eylül Cumartesi günü şehrin en keyifli teraslarında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor!

Müzik severleri 30’tan fazla lokal müzisyenle, en iyi barmenlerin elinden çıkacak kokteyller ve şehrin en sofistike mekanlarında buluşturan  İstanbul Rooftop Festival, katılımcıların yaza İstanbul’un nefes kesici manzarası ve tarihi dokusuyla, veda etmesine olanak tanıyor.

Tek bilet ile mekandan mekana atlayabilir, birbirinden yetenekli sanatçıların birbirinden güzel performanslarının, birbirinden özel kokteyller ve mekanların İstanbul manzarası eşliğinde keyfini çıkarabilirsiniz. 18 Eylül Cumartesi günü bu unutulmaz deneyimin bir parçası olun. Biletler Biletix üzerinden temin edilebilir.

2.Avantajlı Dönem bilet satışlarını kaçırma!

Müzikleri ile Festival Deneyimizi Doruğa Çıkaracak İsimlerden Bazıları

 

Birbirinden güzel ve özel müzikleriyle; Ahmet Atakan, Natan, Aksak, Avangart Tabldot, Bahadır G, Blotto, Başak Baysal, Cisetta, Can Tanca, Menachem 26, Cüneyt Öztürk, Doruk Güralp, Emre Şenol, Ecem Seçkin, Islanman, Kerem Akdağ ve çok daha fazlası…

Festival Boyunca İstanbul Manzaraları ile Sizleri Büyüleyecek Mekanlar

Barcelo Istanbul Bheaven, Fairmont Quasar, Izaka Terrace, Swissotel 16 Roof, W Istanbul Secret Garden, M Gallary Istanbul ve Rika Roof gibi bir çok çeşit mekan ve müzisyen ile size en uygun deneyimi seçebilirsiniz!

 

 

Haftanın Popüler Etkinlikleri İstanbul
Önceki Yazı

Haftanın Kaçırılmayacak Etkinlikleri - İstanbul

Sonraki Yazı

komün* presents" etkinlik serisinin ilki 9 Eylül 2021'de Klein Phönix'te!