EVENTSMAGAZINE

İstanbul’da Hızla Artış Gösteren “ Boat Party ” Trendi

 

İstanbul’da Hızla Artış Gösteren “ Boat Party ” Trendi

 

2020 ile birlikte her anlamda bir çok alışkanlık değişti. Yazın gelişiyle birlikte eğlence sektörü ve dans pistleri de son zamanlarda hızla artan “ Boat Party ” trendi ile özlenen günlerine geri döndü.

PartyMag’in yaza damgasını vuracak “Bosphorus Yacht Festival” konsept etkinliği yaklaşıyor! Geçtiğimiz cumartesi Ravin Group, B&B İstanbul ortaklığıyla boğazda 80 kişi ile sınırlı bir yat partisi düzenledi. Arnavutköy limanından kalkan yattaki partiye girişler QR kodla yapıldı. Kapıda maske kontrolü ve ateş ölçümü yapıldı. Ziyaretçiler Ravin Group kurucusu Anıl Vardareli ve müzik okulu çatısı altındaki Benay, Çağrı Parlak b2b İrem Gökduman, Veronika, İlbey b2b Ekin Özkan ve Dilara Yıldız performanslarıyla boğazın ve eşsiz müziğin keyfini çıkardı. Yat Garipçe koyunda 2 saat demir atarak katılımcılara müzik eşliğinde Marmara Denizi’nin dalgalı ve serin sularında keyif çıkarma imkanı sundu. Geçtiğimiz haftalarda Volkan Gündüz ve Kafes ekibi ile işbirliği yapan B&B İstanbul, katılımcılara keyifli bir boğaz turu sunmuştu. Birçok alışkanlığın değiştiği son dönemlerde eğlence anlayışının da daha özel ve kişi sayısı sınırlandırılmış partilere evrimleştiğini söylemek mümkün. Bu yaz “Boat Party”leri daha çok duyacağımıza şüphe yok.

25 Temmuz’da gerçekleştireceğimiz “Bosphorus Yacht Festival” için geri sayım devam ederken sahne alacak isimler belli oldu. Bu çok özel konsept partide katılımcılar denizin serin sularının keyfini çıkartırken Alicem, Orkun Bozdemir Avangart Tabldot ve Soul Grinders’ı dinleme fırsatını elde edebilecekler. Saat 14:00’da farklı limanlardan katılımcıları alarak hareket edecek olan yatlar, boğazın ortasında bir araya gelerek yuvarlak oluşturup doğal havuz ortamı yaratacak. Bu tek günlük festival deneyiminde yatlar özellikle dezenfekte edilecek, tüm çalışan ve katılımcılara ateş ölçümü yapılacak. Her yatın kapasitesi 10-15 kişilik olup katılımcıların kendi arkadaş grubunu oluşturarak katılım başvurusu yapması gerekmektedir.

 

PartyMag “Friends&Family Pass Card” sahiplerine özel indirimlerin olduğu konsept etkinliğimizle ilgili detayları https://www.instagram.com/p/CCZH-8agdOQ/ hesabından elde edebilirsiniz.

Keyifli bir yaz geçirmeniz dileğiyle…

 

 

 

 

Önceki Yazı

“Return to Nowhere” İle Ses Getiren Charlotte de Witte Temalı 10 Komik Görsel

Sonraki Yazı

Drag-Queen “Huysuz Virjin” Hakkında Bilinmeyen 5 Gerçek