EVENTSMAGAZINE

İzmir’de Yaz 3-8 Haziran’da Başka

 Tatile gittiniz ve çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsunuz… ama tarzınıza göre eğlenememe ihtimali sizi geriyor. Üzülmeyin Partymag İzmir’in tüm nezih mekanlarında sizin için ayrıcalık sağlıyor. Bu haftanın öne çıkan etkinliklerini şöyle sıralayalım, vakit kaybetmeden güneşin ve müziğin tadını Ege Denizi’nin mükemmel sularında çıkarın! Tabi ki  İstanbul’u da unutmadık yazının sonunda İstanbul’a tahammül edebilmeniz için güzel bir etkinlik var.

İZMİR

Black Coffee Çeşme

KLEIN’ ın Çeşme /Alaçatı’daki yeni projesi SOMMER KLEIN Black Coffee’ye ev sahipliği yapacak.  Müziğin ritmine kapılmana garanti verdiğimiz Black Coffee’nin müthiş performansı 5 Haziran’da Sommer Klein-Madeo/Çeşme’ de!

Bu etkinliğin fiyatı 224 TL.

Another Festival 2019

Deniz, kum, güneş, müzik, sanat, workshoplar ve daha fazlası Another Festival 2019’da sizi bekliyor olacak. Bu yıl beşincisi düzenlenen Another Festival, 5 Haziran Çarşamba Alaçatı Canggu’da! 15 saat sürecek hipnotik dans serüveniyle müzik severleri büyülemeye hazır.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 135 TL.

Sunset To Sunrise: RA-The God of The Sun

8 Haziran Cumartesi günü 20:00’de gün batımı ile birlikte başlayacak olan etkinlikte katılımcılar, Pub Story tarafından özel olarak kurgulanmış, heyecan verici görevlerle yüzlerce yeni insanla tanışma, sosyalleşme ve birlikte eğlenme şansına sahip olacak.
Gün doğumuna kadar (06.00) sürecek olan bu efsanevi etkinlikte özel olarak tasarlanmış Antik Mısır sahne dekorlarının yanı sıra Burning Man, Exit, Coachella gibi festivallere gönderdiği birbirinden özel kostümler ile bilinen Burners Boutique by Ahu Polat’ın yaz festival kreasyonu da geceye damga vuracak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 2Kredi!

Kruz Grand Opening: Monality

Son zamanlarda çıkardıkları parçalar ve özellikle canlı performanslarında kullandıkları sıra dışı seslerle türk elektronik müzikseverlerin sürekli takip ettiği MONALITY, 6 Haziran 2019 Perşembe günü KRUZ Alaçatı’nın açılış gününde hayranları ile birlikte olacak.

Bu etkinliğe sadece davetliler katılabilir, sizde adınızı Partymag Premium ile davetli listesine yazdırmak için tıklayın.

 

Mixmag Turkey Summer Gatherings | Çesme

Elektronik müziğin hakim olduğu yeni bir yaz sezonu 6 Haziran’da ‘’Mixmag Turkey Summer Gatherings – Çeşme’’ açılış partisi ile başlıyor. Anna, SAMA’ ve Wehbba’nın kabinde yer alacağı  etkinlik serisinin ilki FlyInn’de gerçekleşecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 79 TL, Partymag Premium’a 2 Kredi.

Singlefin Season Opening

Singlefin yeni lokasyonunda seona NU ve Ali Kuru ile başlıyor. Yeni deneyimler yaşamak için iyi bir adres!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 84 TL.

İSTANBUL

Anna

Brezilya’nın en önemli ihraçlarından biri sayılan ANNA, bitmek bilmeyen enerjisiyle ve uzun yıllardır edindiği deneyimiyle 7 Haziran Cuma akşamı %100 STUDIO’da!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL.

Tabiki etkinlikler bununla sınırlı değil! Hemen Partymag App‘i indirip tarzınıza özel etkinliklerde dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Bununla yetinmeyip Partymag Premium ile eğlencenin en ayrıcalıklı halini keşfedebilirsiniz. 😉

Önceki Yazı

KRUZ ALAÇATI : BAŞKALARININ RÜYALARINDA EĞLENENLER

Sonraki Yazı

KATILMAYANIN PİŞMAN OLACAĞI TÜRKİYE'DEKİ 5 FESTİVAL