EVENTSMAGAZINE

İzmir Haftanın Etkinlikleri İle PartyMag’liler Avantajlı Eğleniyor

Bu hafta İzmir’de enfes kokteyller tatmak ve nostaljinin içinde kaybolmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir Haftanın Etkinlikleri ve en popüler mekanlar sizin için bu yazıda!

Less Ordinary

İzmir’in en kendi halinde ve en tatlı kokteylcisi olan Less Ordinary avantajlı kokteyl deneyimleri için Partymaglileri bekliyor. KEŞFET!

Adana Twins (TAU, Diynamic, Watergate) @KALT

Elektronik müzik aracılığıyla duygularını ifade etme fırsatı bulan Alman ikili, 2006’dan bu yana özgün müziklerini dinleyiciye sunma fırsatı buldular.  Benjamin’in hip-hop sevgisi ve Friso’nun kulüp müziğine olan bağlılığı müziklerinde farklı bir hava yarattı. Pete Tong, Solomun, Tale Of Us ve daha pek çok isimden destek alan ve büyümeye devam eden ikili 22 Kasım Cuma MODULE’de!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, Partymag ‘e 3 Coin(Unicorn Paket ile 36TL).

Yüksek Sadakat @Hangout PSM

“Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer”, “Kafile”, “Haydi Gel İçelim”, “Aşk Durdukça”, “Ben Seni Arayamam” gibi şarkılarıyla tanınan Alternatif Rock müziğin en köklü gruplarından biri olan Yüksek Sadakat 22 Kasım Cuma akşamı Hangout Psm’de sizinle buluşacak.

Akılda kalıcı şarkı sözleri ve Türk coğrafyasına mal olmuş müzikal motifleri ile Yüksek Sadakat bizi adeta başka yerlere alıp götürecek gibi duruyor 🙂

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL.

Jakuzi @Bios İzmir

Jakuzi

Jakuzi

Kutay Soyocak’ın solo projesi olarak kurulan Jakuzi, ilk albümleri FanteziMüzik’ten sonra kısa sürede büyük ilgi çekti. Dünyada bir çok şehirde ve festivalde yer alan ve çokça konser veren bu grup ile 22 Kasım’da Bios İzmir’de buluşuyoruz!

Etkinlik bilet fiyatı 55 TL, PartyMag Avantajlı 1 coin(Unicorn Paket ile 13 TL).

Göksel @Hangout PSM

“Depresyondayım, unutuldum, aldatıldım!” isyanlarıyla hayatımıza keskin izler bırakan sevilen sanatçı Göksel 23 Kasım akşamı Hangout PSM’de olacak!

Her şarkısında bizi etkilemeyi başarabilen Göksel, müzikal yeteneği ve tarzıyla bir çok sanatçı arasından sıyrılıp popülerliğini korumaya devam ederek gönlümüzde taht kurmaya devam ediyor. Biraz nostalji biraz günümüz derken bu konseri kaçırmak istemezsiniz!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 50 TL.

Daha fazla etkinlik için hemen Partymag App edinin! Avantajlı eğlenin!

Önceki Yazı

20 - 24 Kasım Özel İsimlerle Haftanın Popüler Etkinlikleri İstanbul

Adriatique
Sonraki Yazı

Isolate 2019 Yılını Adriatique ile Kapatıyor