MAGAZINETASTING

İzmir’de Kokteyl İçmek İçin Nereye Gidilir?

Son zamanlarda artan kokteyl bar konsepti İzmir’de de kendini göstermeye başladı. Artık herkes evde yaptığı kokteylleri de basitlik ve sıradanlıktan kurtararak kendi lezzetini yakaladı. Dışarıya çıktığınızda her yerde içebileceği kokteyller yerine özenle hazırlanmış özel tatları deneyimlemeye yöneliyoruz. İzmir de kendine özel kokteylleri ile ön plana çıkan mekanlarıyla bize çeşitli deneyim imkanları sunuyor.

Cartel Coffee & Cocktail

Cartel Coffee & Cocktail
İzmir’de açıldığı günden itibaren koktely konusunda ön plana çıkan Cartel Coffee & Cocktail, düzenlediği kokteyl workshopları, etkinlikler  ve özellikle de kendisine has kokteylleri ile fark yaratan bir mekan. Alaçatı, Bostanlı, Bornova, Sığacık’ta şubeleri bulunan Cartel Coffee & Cocktail İzmir’de kokteyl konusunu yayma vizyonunu üstlenmiş gibi ve bu konuda da oldukça iyi gidiyorlar.2018 yazında açılan Alaçatı şubesinde ödüllü barmenleri de ekibe dahil ederek bu işe ne kadar önem verdiklerini de gösterdiler. Bir kokteyl içtiğinizde siz de ne kadar önem verdiklerini anlayacaksınız.

1888

1888
İzmir’de evinizde hissetmenizi sağlayan ortamı ile 1888, açıldığı zamanlarda büyük bir vizyon ile eğlence sektörüne girdi. Kitlesi, müziği ve kokteylleri ile İzmir insanının kalbinde taht kuran 1888 çoğu kişinin gerçekten de evi gibi gördüğü hatta koluna dövmesini yaptırdığı özel bir mekan. Bu evin büyülü ortamında gündüz kokteyl içmeye akşamları da elektronik müzik dinlemeye gitmenizi öneririz.

Less Ordinary

Less Ordinary

Sıcak ortamı ve samimi çalışanlarıyla kendinizi özel hissedeceğiniz, mutfağından çıkan lezzetli kokuların yanı sıra özenle hazırlanan ve sunulan kokteyllerini yudumlarken kendinizi tropikal yolculuklarda bulacaksınız. Less Ordinary İzmir için de günün yorgunluğunu atabileceğiniz sıcak ortamı ile sizleri beklemekte.

Bar.Improvement

Bar.Improvement
Yerel tatları arayanlar için müthiş bir seçim olan Bar.Improvement bir çok konuda şehre ilham verici tatları seçkin müşterilerine sunuyor. En değerli zamanlarınızı dostlarınızla paylaşabileceğiniz kokteyllerinizi yudumlarken samimi dostluklarınızı tazeleyeceğiniz Bar.Improvement sizleri değerli zamanınızı anlam yüklemeye davet ediyor.

Studio House

Studio House

Hizmete girdiğinden bu yana bulunduğu sokağa renk katan, vizyoner barmenleriyle misafirlerini onurlandıran Studio House samimi dostlukların yeni durağı olmuş durumda. Haftanın her günü lezzet gurmelerinin ziyaret ettiği Studio House ailesini büyütmeye hazırlanıyor. myVia Studio House yapımı hızla devam ederken Bornovalılar yeni Studio House için sabırsızlanıyor.
İzmir’in bu en iyi mekanlarında ücretsiz kokteyl içmek için Partymag mobil uygulamasını indirebilir ve Premium üye olarak ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Partymag Premium ile neler yapabilirsiniz?
Önceki Yazı

HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ 15-19 MAYIS

Sonraki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 22-26 Mayıs