EVENTSMAGAZINE

İzmir’de Haftanın Popüler Etkinlikleri İle Dans Pistleri Bu Hafta Alev Alıyor

Bu hafta İzmir’de dans etmeye doyamayacaksınız. Birbirinden enfes mekanlar ile İzmir Haftanın Popüler etkinliklerini sizler için derledik.

İzmir Haftanın Popüler Etkinlikleri

The Organism @Hangout Cure

The Organism

The Organism

Tahmin edilmesi zor melodileri ve spiritüel tarzıyla kendini duyuran Ukraynalı DJ The Organism aynı zamanda Solomun, Dixon, Ame gibi dünyaca ünlü DJ’lerin setlerinde yer etmiş Reflection parçasının yaratıcısıdır. Eşsiz müziğiyle kendisini 15 Kasım Cuma günü Hangout Cure kabininde dinleyeceğiz!

Etkinlik bilet fiyatı 40 TL, PartyMag avantajlı fiyat 1 Coin(25 TL).

Kellerkind @Less Ordinary

Kellerkind

Kellerkind

Genç yaşta Solothurn’un lokal bir klubünde duyduğu house müziğe kendini kaptıran ve daha sonra İsviçre’nin elektronik müzik sahnesinde çok önemli yer edinen Kellerkind 16 Kasım’da Less Ordinary’de sahne alacak! House müzik sahnesinin en önemli temsilcilerinden ve başarılı kariyerine iki albüm ve sayısız performans sığdıran İsviçre’li DJ/Prodüktör, Shakti Pan parçası ile listeleri alt üst etmiş, son dönem mixleri ve prodüksiyonlarıyla Beatport listelerini esir almıştı! Bu etkinliği kaçırırsanız üzülürsünüz 🙂

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMag avantajlı fiyat 2 Coin (50 TL).

Valeron x Ali Kuru @Kalt

House müziği ve Afro melodileri bir araya getirerek kendine has yaptığı setlerle Yunanistan’ın en önemli isimlerinden biri haline gelen DJ Valeron dans pistini ateşe vermeye Kalt’a geliyor!

Setlerinde kendine has bir imza taşıyan ve senelerce gösterdiği özen ve sabrın karşılığını alarak bu imzayı dinleyicilerine tanıtan Orta doğu melodileri ve şahane enstrümental remixleri ile Ali Kuru, Valeron ile birlikte Kalt’sa performans sergileyecek.

İzmir’in yeni ve son dönemlerde bir hayli popüler mekanlarından Kalt’ta 16 Kasım Cumartesi günü Valeron ve Ali Kuru ile dans etmeye doyamayacağız!

Etkinlik bilet fiyatı 55 TL, PartyMag avantajlı 1 coin (25 TL). 

Ceg – Khontkar @Hangout PSM

Ceg-Khontkar

Ceg-Khontkar

Son zamanların rap dünyasını şarkılarıyla kasıp kavuran, rap müzik dinleyicilerinin dilinden düşmeyen şarkılara imza atan isimler Ceg ve Khontkar 15 Kasım Cuma akşamı Hangout PSM’de sevenleriyle buluşuyor.

Etkinlik bilet fiyatı 40 TL, PartyMag avantajlı 1 Coin(25TL).

Daha fazla etkinlik daha fazla eğlence için hemen PartyMag’li ol avantajlı eğlencenin tadına bak!

Önceki Yazı

Havalar Soğuyor İçimiz Isınıyor Bol Enerjisi İle Haftanın Popüler Etkinlikleri

Maktub by Satori
Sonraki Yazı

Kasım'ı Aydınlanarak Kapatıyoruz: Maktub by Satori