MAGAZINEVENUE

İzmir’in Popüler Mekanları Partymag’de!

Havaların ısınmasıyla kanlarımızın fokurdadığı hissine kapılmamız bizi daha çok eğlenmeye itti. İstanbullu eğlence arayanlar Partymag’den kolayca kendi tarzlarına uygun içerik bulabiliyorken canımız İzmirliler bulamıyordu. Biz de bunu düşünüp İzmirliler de gönüllerince eğlensinler diye  Partymag’i İzmir’e getiriyoruz. Şimdi ben size İzmir’in en sevilen mekanlarını sıralayacağım siz de burada yer alan mekanları ziyaret ederek İzmir’in gecelerini renklendirin.

1-Ripple Alsancak

R&B, Pop, deep müzik tarzlarının duvarlarını öptüğü İzmir’in en kalabalık ve en köklü mekanı. Dans etmek için daha iyi bir mekan bulabilir misiniz merak ediyorum. Eğlenceyi kendi kalıplarınızda şekillendirip pistte dağıtabileceğiniz geniş bir mekan.

 

2-Dope

R&B müzikte tartışmasız İzmir’in en iyi mekanı. Hem dans edip hem  de kaliteli eğlenmek için çok uygun bir mekan. Dope’un içkilerinin etkisi zaten tüm ziyaretçileri tarafından biliniyordur. Biz de söylemeyelim gidince size sürpriz olsun. 😉 Dans etmek istiyorsanız ve R&B seviyorsanız başka bir mekan aramanın anlamı yok.

3-Much More

Yeni açılmasına rağmen gece hayatının gurmelerini ağırlamayı başarmış bir mekan. Estetik kaygılarını her daim yanında taşıyanlar eğlenirken mekanı incelemeye doyamayacaklar. 1888’in kapalı olduğu dönem de açılan Much More’da 1888’de karşılaştığınız fakat asla tanışmadığınız insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bu da böyle bilinsin. 🙂

4-Russell

Yeni lokasyonunda sevenleriyle yeniden buluşan Russell artık daha güzel! Bol ışıklı çok süslü Russell sanki bizim Akaretler’in ışıklarını almış İzmirlilerin gecelerine dolamış. Kendinizi buradaki ışıkların altında pop art ikonu gibi hissetmeniz mümkün.

5-Soul’d Out

Konser ve etkinlik alanı Mavi Şehir’de elit bir kitleye hitap ediyor. İzmir’de bu konuda rakipsiz. Elit ve kalabalık bir mekan,  ses iletimi ve çok iyi çalışan havalandırması dumansız ferah bir ortam sağlıyor. Sanatçı performanslarına şahit olmak için daha güzel bir mekan düşünülemez.

6-Högre&Unten

Högre & Unten popüler mekanlar arasında yer alıyor. Gerek şehrin göbeğindeki konumuyla, gerek müziğiyle Högre & Unten İzmir’de kaliteli techno deneyimi yaşayabileceğiniz nadir bulunan mekanlardan. Partymag & Mixmag iş birliği ile 5 Nisan’da gerçekleşecek olan Eli & Fur etkinliği de Högre & Unten’de gerçekleşecek.

7- Less Ordinary

Less Ordinary, kokteyl ve elektronic müzikte İzmir’in öncü mekanı.  Less Ordinary özenle hazırlanmış konseptiyle sanki İzmir’in cümbüşünü içine almış.  Less Ordinary, muazzam kokteyllerin, kaliteli kahvenin bulunduğu nadir ve en iyi yerlerden biri. Tavsiyemiz üzerine gidip dönmek istemeyeceğiniz bir mekan.

8- 1888 Alsancak

1888 Alsancak, eski ve güzel bir İzmir evinin içinde yer alan her hafta sonu barda içkinizle oturup dev bir ev partisinde gibi hissedeceğiniz mekandır.1888, İzmir’in en popüler elektronic müzik mekanıdır.  1888’i dostlarınızla veya sevgilinizle ziyaret etmekten memnuniyet duyacağınıza inanıyorum. Lezzetli yemekleri ve muazzam içkileri de denmeye değer.

Partymag İzmir'de!
Önceki Yazı

Partymag İzmir'de!

Sonraki Yazı

3 Nisan Dünya Parti Günü Kutlu Olsun!