MAGAZINEVENUE

İzmir’in Kalbi Artık Hangout Performance Hall İle Atıyor!

Hangout Performance Hall artık PartyMag’de! İzmir’in kalbine taht kurmuş, herkesin eğlence anlayışına hitap eden, dans etmeye doyamayacağınız bir mekan olan Hangout PSM etkinliklerine avantajlı katılmak için PartyMag uygulamasını indiri daha az harca daha fazla eğlen!

Gerçekten de uzun yıllar müzikseverlere ev sahipliği yapan Container Hall’ın yerine açılan Hangout PSM, misafirlerine o zamanlar yaşattığı birbirinden güzel geceleri ve anıları yeniden yaşatarak kalbimizde bir hayli yer edecek gibi görünüyor.

Pentagram

Pentagram

 

İzmir’de eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren Hangout, canlı müzik konserleri ve elektronik müzik etkinlikleriyle sizleri unutulmaz bir deneyim yaşatmaya davet ediyor.

Açıldığı gün itibariyle bir çok önemli ismi konuk edip bizlere unutulmayacak anılar yaşattı bile 🙂

 

Sattas

Sattas

 

Sahne Live ve Sahne Cure olarak iki sahneye ayrılan ve sevdiklerinizle rahat bir şekilde dans edebileceğiniz, eve döndüğünüzde bile gülümsemenize engel olamayacağınız bir mekandan bahsediyorum size. Sahne Live’da canlı müzik konserlerin tadını çıkarırken Sahne Cure’da elektronik müziğin birbirinden önemli bir çok DJ müzikseverleriyle buluşuyor olacak.

 

Hangout PSM

Hangout PSM

İşletmecilerin, çalışanların güler yüzü, içten yaklaşımları sizleri adeta büyüleyebilir, kendinizi artık oraya ait hissedebilirsiniz. Bilirsiniz işte o gitmeye doyamadığınız, kendinizi evinizde hissettiğiniz, arkadaşlarınızla anlata anlata bitiremediğiniz hikayeleri yazdığınız o yerleri. Anlattıklarımı defalarca yaşayacağınız Hangout PSM’e hoş geldiniz.

Hangout PSM nerede?

Üniversite Cd. No: 92, Sanayi Metro Durağı BORNOVA / İZMİR

0 545 426 46 88

Hangout PSM ve Hangout Cure‘un bütün etkinliklerine PartyMag uygulamasından ulaşabilir ve avantajlı olarak bu etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Önceki Yazı

PartyMag'le Eğlenceye Jolly Joker Vadistanbul'da Devam Ediyoruz

Sonraki Yazı

Havalar Soğuyor İçimiz Isınıyor Bol Enerjisi İle Haftanın Popüler Etkinlikleri