VENUE

KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR İSİM: JOSEPH CAPRIATI!

Joseph Capriati 4 Aralık’ta Volkswagen Arena’da!

 

Kariyerinde on yılı aşkın bir süredir dünya çapında turne yapan bir DJ/Prodüktör olan Joseph Capriati’nin elde etmediği bir övgü yok denecek kadar azdır. Technonun en çok talep gören headlinerlarından biri; duygusal, enerjik ve kaliteden asla ödün vermeyen performansıyla 4 Aralık Cumartesi gecesi Volkswagen Arena’da Türkiye’deki ilk solo şovuna imza atacak.

PartyMag Uygulamasında indirimli bilet fırsatını kaçırmayın!

PartyMag ugulamasını buradan indirebilirsiniz.

İtalya’nın üçüncü büyük kenti Napoli’nin global müzik piyasasına kazandırdığı kuşkusuz en yetenekli isimlerden biri olan, kurucusu olduğu Redimension Music ile dans müziğinin gelişim yolculuğunda söz sahibi figürlerden biri haline geldi. Yüksek konsantrasyonunun ve dinamik enerjisinin yanında karizmatik kişiliğiyle Capriati; Time Warp, Awakenings, Tomorrowland ve Ultra gibi festivallerde Carl Cox, Adam Beyer, Seth Troxler ve Jamie Jones gibi isimlerle gerçekleştirdiği inanılmaz şovlarıyla akıllarda yer etti. 2017 yılında rekor kırarak Miami’deki bir kulüpte aralıksız 25 saat süren performansıyla dünyanın en uzun süre DJ set çalan sayılı isimlerinden biri olarak tarihe geçti.

4 Aralık Cumartesi gecesi The Falls sunumuyla düzenlenecek etkinlikte Volkswagen Arena’nın enerjik atmosferini performanslarıyla coşku katacak diğer DJ’ler ise çok sayıda özel etkinlikte dünyanın en iyi sanatçılarıyla aynı sahneyi paylaşmış olan Ugur Project ve Alan Cutt olacak. Onları da kaçırmayın derim.

Kapı Açılışı: 18.00

Normal Satış Fiyatı: 300-TL

PartyMag’e Özel İndirimli Fiyat: 150-TL (%50 indirimli)

PartyMag uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Önceki Yazı

ÖNE ÇIKAN ARALIK AYI ETKİNLİKLERİ! 2021

Sonraki Yazı

Metaverse ile Sanal Konser Turu