EVENTSMAGAZINE

Kasım Açılışı Sağlam Yapıyor: Boris Brejcha Zorlu PSM’de!

İstanbul artık elektronik müzik etkinliklerine ev sahipliği yapma konusunda dünyaya ayak uydurabiliyor. Neredeyse her hafta dünyaca ünlü isimlerin performans sergilediği şu günlerde, yılın sonuna yaklaşsak da sağlam etkinliklerin ardı arkası kesilmiyor. Bir PartyMag üyesi olarak, yaygınlaşan eğlence kültürünün ülkemizdeki gelişimini sonuna kadar desteklemekle birlikte lafı fazla uzatmadan yazının esas konusuna geçiyorum. Artık tüm dünyanın tanıdığı Boris Brejcha 1 Kasım gecesi ZORLU PSM’yi bir kez daha sallamaya geliyor.

Boris Brejcha Zorlu PSM’de!

Almanya’nın sektöre kattığı nice isimlerden bir tanesi olan Boris’in kariyerine ve müziğine baktığımızda geldiği noktanın hakkını verdiğine ikna oluyoruz. Şaşırılmayacak şekilde müzikle çocuk yaşta haşır neşir olan Boris, piyano ve davul dersi alıyor. Bu iki enstrüman üzerinde durması gelecek yıllardaki müzik hedefleri için ihtiyacı olan altyapıyı kolaylıkla hazırlamış oluyor. Kendi tarzını “Hightech Minimal” olarak tanımlayan sanatçının her şarkısında Boris’in ne kadar çok yönlü olduğunu anlamak mümkün. Şarkılarında ve performanslarında ambient, IDM, electro tarzlarını kendine has melodi ve ritimleriyle birleştirerek her yerde büyük beğeni kazanmasına olanak sağlamış, başarı basamaklarını tırmanırken; 2015 yılında, adı Boris’in müziği kadar iddialı olan Fckng Serious albüm şirketini kurup kendi çizgisine uyan sanatçıları da bünyesinde desteklemeye başlamıştır.

Boris Brejcha

Boris Brejcha

Boris Brejcha Soundcloud

Ülkemizde de en çok sevilen elektronik müzik sanatçılarından biri olduğu için artık her yıl en az 1 kere uğramayı ihmal etmiyor. Geçen seneki performansının etkisi hala ağızdan ağıza dolaşırken, bu yıl yeni albümünün lansmanı için yine Zorlu PSM’de performans sergileyecek Boris Brejcha’ya destek verecek diğer başarılı isimleri ise:

ANN CLUE

Fcking Serious bünyesindeki isimlerden Ann Clue, deep soundları ve sert baslarıyla gecenin unutulmayan performanslarından birini sergileyecek.

Ann Clue Soundcloud

THEyDREAM

Fucking Serious’a İsviçre’den katılan ikili Theydream de geceye renk katacak.

Theydream Soundcloud 

DENİZ BUL

Ve tabi ki Boris Brejcha’nın albüm şirketinde ülkemizi çok iyi temsil eden Deniz Bul da bizi dans ettirme görevini üstlenecek.

Deniz Bul Soundcloud 

Gecenin biletleri neredeyse tükendi bile son kalan biletler için elinizi çabuk tutun! 

Etkinlik bilet fiyatı 150 TL. 

Boris Brejcha’nın geçen sene gerçekleşen ZORLU PSM performansını da şüphe duyanlar için şuraya bırakıyorum.

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan bizi takip etmeyi unutma!

Önceki Yazı

Keşif Serisi:Mistik Vokaller ve Etnik Melodilerle Milo Häfliger

Sonraki Yazı

Tavırlı ve Buruk Vokalleri ile Eli & Fur 2 Kasım'da %100 Studio'da!