MAGAZINE

Keşif Serisi: Genç ve Yetenekli Sanatçı Deniz Özdoğru

Bu hafta sizinle başarılı bir kadından bahsetmenin hazzı içindeyim 😀 Başarılı kadınlar gördükçe mutluluğuma mutluluk katılıyor doğrusu ☺ Tam da  bu anlamda söz edeceğim kişi; genç yaşına rağmen çok güzel işlere el atmış Deniz Özdoğru !

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Müzikal Tiyatro programını bitirip, Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Programı Şan Bölümünden mezun olmuştur. Eş zamanlı olarak şov korolarında, tiyatroda sahne çalışmalarını sürdürmüştür. Buradan da anlıyoruz ki mimikleri, vücut dili ve oyunculuğu iyi. 2 sene akademide vokal koçluğu yapmış, daha sonra kendi çalışmalarına yoğunlaşmaya karar vermiştir.

Kendisi gibi babası da konservatuar mezunu bu nedenle babasının desteğini hep omuzunda hissediyor. Çok tatlı değiller mi? ☺ Annesi de müzikle ilgileniyor Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne devam etmiş. Kendisi hakkında okuduğum bir yazıda ‘’Babamın sesini çok severim. Müzik evimizde hep vardı.‘’ dediğini görmüştüm. Bu da kendisinin hem doğuştan beri yeteneğinin de olduğuna hem de küçüklükten beri kulağının çok iyi geliştiğine işarettir. 

Deniz Özdoğru büyük markaların reklam jinglelarını seslendirmesinin yanı sıra, albüm kayıtları da yapmıştır. Kendisini birkaç yıl önce ‘’Elin Oğlu‘’ programında grup vokali olarak da ekranlarda görmüştük. Birçok farklı sanatçı ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında sahne almıştır. 2011 yılından bu yana İstanbul’un ve tüm Türkiye’nin seçkin mekanlarında ve özel organizasyonlarda müzikseverlerle buluşmaktadır.

Deniz Özdoğru

Deniz Özdoğru

TAKVİM:

Her çarşamba W İstanbul Live Acoustics w/ Sude Gözükara

Her Perşembe House Of Fuzuli

Her Pazar Ritz Carlton Brunch ‘ ta canlı performanslarını dinleyebilirsiniz.

Deniz Özdoğru

Deniz Özdoğru

Küçüklüğünden beri İngilizce şarkı söylediği için çok iyi bir  İngilizce aksanı olan Deniz’in yabancı coverlarını dinlemenizi tavsiye ederim. Deniz’in çok iyi bir live sanatçısı olduğunu söylemeye gerek kalmadı sanırım. Canlı olarak dinlemek isterseniz, size takvimini paylaşıyorum. He bir de 3 ay önce yeni single çıkardı Deniz, şarkının adı gibi ‘’Mükemmel’’ bir şarkı. Yukarıda bıraktığım linkten şarkıyı dinleyebilirsiniz. Deniz, başarılı sanatçıların şarkılarından oluşan LiveMag by Deniz Özdoğru listesini de PartMag Spotify kanalında sizler için hazırladı.

Deniz Özdoğru’nun resmi Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle katıl, ücretsiz içeceklere ve ayrıcalıklara sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

 

11 - 14 Aralık İzmir popüler etkinlikleri
Önceki Yazı

İçimizdekileri Gecenin Ritmine Dökme Vakti

10 Ocak Tube & Berger
Sonraki Yazı

Coincidence 2020'yi House Müziğin Temsilcileri Tube &Berger ile Açıyor