MAGAZINE

KIZ KIZA ÇIKILAN GECELERDE YAŞANAN 7 DURUM

Kız kıza çıkılan gecelerde yaşanan 7 durum yazımızda!

Kendine güvenen, kimseyi umursamayan ve özgürlüğün keyfini çıkarmasını bilen kadınların gecesi Girls Night Out’a bayılıyoruz! En yakın kız arkadaşlarımızla beraber geçirdiğimiz bu gecelerde hepimizin mutlaka yaşadığı 7 durumu derledik.

Kararsızlık

Ne giyeceğinizi ve nasıl hazırlanacağınızı önceden planlamadıysanız arkadaşlarınıza yetişmek sizin için biraz zor olabilir. Her şeyi planlamış olsanız bile belirlenen saate genelde uyulmaz. Siz geç kalmayabilirsiniz ama birileri mutlaka hazırlanmakta zorlanacaktır. Size de beklemek düşecektir.

Kesintisiz Eğlence

Herkes bir şekilde mekâna gelmiş ve artık geceniz başlamıştır. Etrafınızdaki arkadaşlarınızla beraber kötü bir gün geçirmiş bile olsanız unutup içinizden geldiği gibi özgürce dans etmeye ve güzel müziğin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz!

Kız kıza çıkılan gecelerde

Yeni Deneyimler

Renkli ve çeşit çeşit bir sürü içkinin denendiği gecenin sonucu her zaman çok güzel olmasa da görünüşleriyle bizi etkileyen kokteyller yavaş yavaş masanızda yer almaya başlar. O kadar şirin gözüktüklerine bakmayın gecenin sonunda neler yaşayacağınızdan habersiz kokteyllerin etkisi altına girmiş olacaksınız.

Kız kıza çıkılan gecelerde

Sosyalleşme

Bir mekânın tuvaletinde tanımadığınız bir insanla birden konuşmaya başlayıp yakın arkadaş olabilirsiniz. Artık birbirinize yabancı olmaktan çıkıp, yaşadığınız olayları birbirinize anlatabilir destek olabilirsiniz. Sosyalleşerek eğlenebileceğiniz yerler olan tuvaletler, aynı zamanda dans etmekten dağılmış saçlar ve akmış makyajlar ile gecenin başındaki halinize dönebileceğiniz sihirli bir yer!

Sosyal Medya Çılgınlığı

Gecenin olmazsa olmazı fotoğraflar olacaktır. Ne kadar eğlendiğimizi gösterebileceğimiz onlarca story ve fotoğraf paylaşımından sonra artık rahatça eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Koruma İçgüdüsü

Eğer yanınızdaki arkadaşlarınızdan daha az içmişseniz ve onlar kadar kendiniz kaybetmemişseniz kendinize bir sorumluluk edinir ve onları olası tehlikelerden uzaklaştırmak istersiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde yabancıların onlardan korumak ve gereksiz temaslardan kaçınılmasını istersiniz. Üstelik sorumluluklarınız sadece bunlarla kalmaz. Doğru düşünebilen tek insan olduğunuz için herkesi eve bırakmak size kalmış olacak. Gördüğü her yere kusan arkadaşlarımız adına utanmak da cabası!

Tutulmayan Sözler

Sabah yaşanan baş ağrısı ve yorgunluğa rağmen mutlaka bir daha yapalım diyerek birbirinize gaz verirsiniz. Tabi bu yorucu ve hareketli gecenin izleri geçene kadar herkes bir süre durulmak isteyecektir.

Kız kıza çıkılan gecelerde

Peki siz kız kıza çıkılan gecelerde neler yaşıyorsunuz? Hikayelerinizi info@partymag.com ‘a gönderebilirsiniz!

Hangover karşıtı kinoa kasesi
Önceki Yazı

HANGOVER DOSTU KİNOA KASESİ

Haftanın etkinlikleri
Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 17-23 EYLÜL | EDİTÖRÜN SEÇİMİ