EVENTSMAGAZINE

komün* presents” etkinlik serisinin ilki 9 Eylül 2021’de Klein Phönix’te!

Paralel evrende influencer marketing mecrası komün* sunumuyla LALALAR ve HEDONUTOPIA, 9 Eylül Perşembe günü Klein Phönix Park’ta. Biletler ise her komün* üyesine %70 indirimli.

 

Lalalar, Ali Güçlü Şimşek, Barlas Tan Özemek ve Kaan Düzarat’ın bir araya gelmesiyle hayat bulan saykodelik ve Anadolu referanslı melodiler, elektronik beat’ler. Çıkardıkları ilk tekli “İsyanlar”la hem yerli hem de yabancı platformlarda yer alarak dikkatleri üzerine çektiler. Ali Güçlü Şimşek’in vurgulu vokalleri, Barlas Tan Özemek’in güçlü gitarları, Kaan Düzarat’ın ustalıklı beat’leri derken, Lalalar eşliğinde dans etmemek imkansız.

 

Hedonutopia, ismini “Arzu Ütopyası”ndan alan İstanbullu indie-electronic ikilisi. Elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaklardan duyulan derin vokalleri deneyselliğin çorak topraklarından, melankolinin derin sularına kadar geniş bir coğrafyada gezinen ikili, altıncı albüm sinyallerini vermeye başladı!

 

komün*?

komün* influencer, micro influencer,nano influencer,kısaca tüm sosyal medya kullanıcılarının “etkiledikleri” kitleleri yapay zeka veri bilimi teknolojileriyle analiz eder, ideal marka iletişimini kurgular; markanın hedeflerine ulaşana kadar ile iletişime devam eder ve üyelerine anlamlı faydalar sağlar. Markalar ücretsiz reklam yapar, üyeler ürün, hizmet, para ve indirim kazanır.

Detaylar için: https://www.komun.online/

Önceki Yazı

İstanbul Yaza Rooftop Festival ile Veda Ediyor!

Sonraki Yazı

Soundscape: Doğa, Müzik, Farkındalık ve Çok Daha Fazlası