VENUE

Kozmonot Pub Mahallenin Uzaylı Sakini Artık PartyMag’de!

Kozmonot Bomonti artık PartyMag’de! 2014 yılında Mimar Göksu Şener ve Reklamcı Zümre Humbaracıbaşı’nın güçlerini birleştirerek  ortaya çıkardıkları uzay konseptindeki mahalle pub’ı Kozmonot, ilk olarak Topağacı’nda yer edindi. Sonrasında Bomonti sokaklarında aradığını bulamayanlar için, Bomonti’ye Kozmonot Pub’ın 2. şubesi açıldı. Bu keyifli mekanda etkinliklere avantajlı katılmak için PartyMag uygulamasını indir daha az harca daha fazla eğlen!

Kozmonot, uzay havasını İstanbul sokaklarına yerleştiren mekan olmayı başardı. Tabii ki sadece Apollo 11’in ruhunu keşfetmek için değil uluslar arası biraları, iddialı kokteylleri ve leziz yemekleri içinde ziyaret edilmesi gereken bir mekan.

Kozmonot’ta; Türkiye, İngiltere, Almanya, Belçika, Tayland, Japonya, İrlanda, Fransa, Yunanistan, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, İskoçya gibi dünya ülkelerinden sunduğu 100’ün üzerindeki bira seçeneği var.  İddialı imza kokteyllerin yanına eşlik eden günün her saatine uygun, pratik ve doyurucu dünya lezzetlerini de deneyerek Kozmonot’u favorileriniz arasına alacaksınız.

Kozmonot Bomonti

Dünya trendlerine paralel olarak tasarlanan açık mutfak konsepti, arka bahçesinde yer alan şöminesi, uzay aracı görünümündeki tuvaletleri, fıçıların aktığı özel tasarım tüpleri, yeşil bitkilerle samimileştirilen alanları, bir bütün halindeki uyumlu masa, sandalye ve sehpaları, konforlu salıncakları gibi özel tasarlanan dekor ayrıntılarıyla, sıcak, samimi bir atmosferde hem modern hem de şık bir ortamda misafirlerine keyifli bir ortam sunuyor.  Kozmonot Bomonti 170 kişilik kapasitesi ile bir çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Hatta düzenledikleri birbirinden güzel etkinlikle ziyaretçilerini bağımlıları yapıyorlar.

Etkinlikleri şöyle sıralayabiliriz;

*Her ay en az 4 defa düzenlenen Kokteyl Atölyeleri,

*”Sahne Arkası”, Birgün Gazetesi Kültür Sanat Editörü Burak Abatay moderatörlüğünde sanatçı ve ünlü isimlerle ücretsiz söyleşiler,

*”Caz Pazarı” her pazar 12.00 – 14.00 saatlerinde kahvaltıya eşlik eden farklı caz grupları ağırlanıyor,

İhtiyaç ve taleplere göre farklı başlıklarda atölyeler de düzenlen Kozmonot Pub, yaşayan bir mekan olmayı ve gün geçtikçe büyümeyi başarıyor.

Kozmonot Topağacı

Benim en çok sevdiğim nokta ise Pet friendly yaklaşımları oldu. Evlatlarımızdan ayrılmadan kaliteli ve eğlenceli zaman geçirme olanağı sağlamaları çok hoş. Şehrin yoğun baskısından kurtaran, lezzetli kokteylleri ve biralarıyla çok çeşitli arkadaş gruplarını ortak paydası Kozmonot Pub!

Hemen PartyMag App’i indirip Kozmonot’un size özel ayrıcalıklarını keşfedin!

PartyMag Nedir?

%70’e varan indirimlerle katıl, ücretsiz içeceklere ve ayrıcalıklara sahip ol!

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Önceki Yazı

Alman House Cambazı Matthias Meyer Şubat'ta İstanbul'da!

Santi & Tuğçe
Sonraki Yazı

Keşif Serisi: Elektronik Dünya Müziği İkilisi Santi & Tuğçe