EVENTSVENUE

KUATA SUNSET SESSION | MADEO BEACH

Kuata Sunset Session | Madeo Beach

Bir ada hayal edin; yılda sadece 3 ay su yüzüne çıkıyor ve bu adada 3 ay için yaşamaya gelenler yalın bir hayatı tercih ediyor. Fakat bu yalınlığın içindeki hayat da bir o kadar renkli ve neşeli. İnsanların buradaki en önemli yaşam kaynağı ise müzik!

Bu adadan ilham alınarak planlanan KUATA Sunset Session hikaye anlatım odaklı, gündüzü gün batımına bağlayan multi-kültürel formda yeni konsept parti serisi. Alışılagelmiş diğer parti serilerinin dışında öğlen 12:00’da başlayarak, gün batımına kadar devam eden sürede misafirlerine özel deneyimler sunmayı planlıyor. Yoga aktiviteleri, interaktif performanslar, ruha dokunan workshoplar, müzik terapileri, Madeo Beach’in şeflerinin hazırladığı “raw” ve “vegan” yemek alternatifleri ve tropikal kokteylleriyle benzersiz bir deneyime hazır.
kuata sunset session
16 Haziran’daki açılış partisinde; Robot Heart, The BPM Festival, Woomoon gibi festivallerdeki performanslarıyla isminden çokça söz ettiren CHAIM, multikültürel müziğin ülkemizdeki önemli isimlerinden Mousike ve Geeno, Nameste Yoga House’un direktörlüğünde Yin & Yang Yoga Flow, The Music Medicine’ın canlı performansları Madeo Beach’in ev sahipliği ile gerçekleşecek ve tüm yaz her Cumartesi Çeşme’nin en önemli etkinliklerinden biri haline gelecek.
kuata sunset session
Birds of Mind, Concret, Estray, Goldcap, KMLN, Maga, Nico Stojan, Sainte Vie, Rej & Kjavik, Timboletti, Valentin Huedo ve yakında duyurulacak birçok önemli ismi ağırlayacak etkinlik serisini daha birçok etkinlik gibi PARTYMAG mobil uygulaması üzerinden de takip edebilirsiniz.
KUATA Sunset Session’da karşılaşmak üzere!
Cheers!
alaçatı popüler kokteyl mekanları
Önceki Yazı

ALAÇATI POPÜLER KOKTEYL MEKANLARI

haftanın etkinlikleri
Sonraki Yazı

HAFTANIN ETKİNLİKLERİ 11 – 17 HAZİRAN | EDİTÖRÜN SEÇİMİ