FASHIONMAGAZINE

Louis Vuitton’un Yeni Kreatif Direktörü Pharrell Williams Oldu!

2021 yılında vefat eden ünlü müzisyen ve moda tasarımcısı Virgil Abloh’un Louis Vuitton erkek giyimi üzerindeki devrimci yaklaşımının etkileri konuşulurken bir yandan da bu boşalan pozisyon için kimin seçileceği merak konusuydu. Vee Louis Vuitton geçtiğimiz günlerde ünlü rap sanatçısı ve girişimci Pharrell Williams ile anlaştıklarını duyurdu.

bağlılığıyla uyumludur.

Louis Vuitton için yeni bir dönem

Pharrell Williams ‘ın yeni erkek giyim tasarımcısı olarak atanması Louis Vuitton ve genel olarak moda endüstrisi için de önemli bir an. Bu hamle, son yıllarda giderek daha önemli hale gelen modaya yönelik daha kapsayıcı, çeşitlilik içeren ve aslında müziğin evrenselliğinden de faydalanılan bir yaklaşıma doğru bir geçişe işaret ediyor.

Moda ve sürdürülebilirlik tutkusu

Pharrell Williams moda endüstrisine yabancı da değil; daha önce AdidasChanel ve G-Star RAW gibi birçok markayla işbirliği yaptı. Sürdürülebilirliğe olan tutkusuyla da tanınan sanatçı çevreciliği teşvik etmek için modayı kullanmanın sesli savunucularından da.

Günümüzün en etkili müzisyenlerinden ve moda ikonlarından biri olan Williams ‘ın Louis Vuitton‘un erkek giyim serisine benzersiz bir bakış açısı ve stil getireceği kesin. Haziran 2014’te Paris Moda Haftasında ilk koleksiyonuyla görücüye çıkacak bu iş birliğini hepimiz heyecanla bekliyoruz!

İstanbul Rooftop Festival
Önceki Yazı

İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL: TEK BİLET İLE EŞSİZ TERASLARDA UZUN SOLUKLU EĞLENCE!

Sonraki Yazı

Unutulmaz bir kişisel deneyim!