EVENTSMUSIC

All Mega ile MegaTour serüvenine Katıl!

Müziğe, festivale ve eğlenceye yepyeni bir yorum katan All Mega, yeni serüveni MegaTour ile sizi benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor. Hem işitsel hem görsel bir yolculuğa çıkacaksınız hem de Türkiye’nin doğal güzelliklerini keşfedeceksiniz.

MegaTour – Deniz Kabu & Gaia Ekho @Tahtalı Mountain

All Mega – MegaTour’un ilk durağı Antalya’nın zirvesi, tam 2.365 metre yükseklikte bulunan benzersiz dağ manzaralı Tahtalı Dağı!
Müzikseverler tarafından elektronik müziğin zirvesi olarak yorumlanan ikilinin performansları, yalnızca müzikal açıdan değil aynı zamanda görsel şovlarıyla da kendinden söz ettiriyor. Deniz Kabu’nun kendine has ritmik düzenlemelerinin yanı sıra Gaia Ekho’nun çellodaki ustalığı birçok dinleyiciye yeni ilham kapıları açıyor. İkilinin Tahtalı Dağı’nda projeye özel hazırladıkları seti dinlemeye doyamayacaksınız.

MegaTour – Kerem Tekinalp & Furkan Kurt @ Patara Sand Dunes

All Mega – MegaTour’un ikinci durağı Türkiye’nin doğal güzellikleri içinde yer alan Patara Tepesi!

Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt’un evrensel düzeyde ilgiyle karşılanan trap müzik dalında ürettikleri çıktılar; festivallerden etkinliklere, doğal ortamlardan gece kulüplerine kadar birçok alanda favori olarak konumlandırılıyor.

İkilinin All Mega ile Patara Tepesi’nin altın rengi kumları ve masmavi gökyüzünün birleştiği alandaki performansları adeta bizi bu muhteşem ambiyansa götürüyor. Bu unutulmaz performansla Patara Kum Tepeleri elektronik müziğin sinerjisi ile doğanın seslerine ev sahipliği yapıyor.

MegaTour – Karakter @ Kursunlu Waterfall

All Mega – MegaTour’un son durağı el değmemiş doğal güzelliğiyle Kurşunlu Şelalesi.

Müziğinde doğal yaşam alanlarından ilham aldığı soyut sesler ve elementleri kullanan @karatermusic ‘in Kurşunlu Şelalesinde gerçekleştirdiği eşsiz performansını kaçırmayın.

Müziğe doymak ve dansa katılmak için ALL MEGA’yı buradan takip edebilirsin.
#KısayoluKeşfetHaziran 2022'de Dünya Çapında Gerçekleşecek En Özel 10 Festival
Önceki Yazı

Haziran 2022'de Dünya Çapında Gerçekleşecek En Özel 10 Festival

Sonraki Yazı

PARTYMAG İLE HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ