VENUE

MİNİMAL TEKNO EFSANESİ İSTANBUL’DA: BORIS BREJCHA!

”Fckng Serious” plak şirketinin kurucusu olarak da tanıdığımız, alman prodüktör ve dj Boris Brejcha, 6 Ekim’de İstanbul’a geliyor! Fckng Serious Labelnight kapsamında dinleyeceğimiz Brejcha, muhteşem ışık şovlarıyla Zorlu PSM’nin Ana Tiyatro Sahnesi’nde müziğe renk verecek.

Paris şehir merkezindeki dev Fontainebleau Sarayı’nda ve bu yıl Belçika’da gerçekleşen Tomorrowland festivalinde seyrettiğimiz isim, adıyla bütünleşmiş maskesi ve eşsiz performansıyla akıllarımıza kazınmıştı. Parçalarının tarzına ”high-tech minimal” adını veren ünlü prodüktör, aynı zamanda bu tarzın kurucusu olarak kabul ediliyor.

2006 yılında girdiği müzik endüstrisine birbirinden başarılı 5 albüm sığdıran isim, ”Lost Memory, Killing Me, Purple Noise ve Dark Planet” gibi parçalarıyla tekno müzikseverlerin hafızalarında unutulmaz izler bırakmıştı. Yenilikçi ve deneysel tavrı ile kendine has müzik tınılarını birleştiren efsaneleşmiş ismin, her tekno müzik dinleyecesine minimali sevdirebileceği kuşkusuz!

Geniş hayran kitlesine sahip olan Boris Brejcha Zorlu PSM’nin en iyi sahnelerinden birini ateşe vermeden önce kendisine Deniz Bul, Ann Clue  ve Theydream eşlik edecek.  6 Ekim tarihinden önce, hızla tükenen avantajlı  biletleri yakalamak için aceleci davranmakta fayda var. Dilerseniz sahnenin arkasına kurulacak olan özel alanda daha rahat dans edebilmek ve sanatçıya daha yakın olabilmek için VIP biletleri de tercih edebilirsiniz.

Avantajlı bilet ve detaylara Partymag mobil uygulamasında bulabilirsin.

popüler kültür festivali
Önceki Yazı

TÜRKİYE'NİN İLK POPÜLER KÜLTÜR FESTİVALİ: #MÜZİKTENDAHAFAZLASI

Akşamdan kalma
Sonraki Yazı

AKŞAMDAN KALMA 6 PROFİL