EVENTSMAGAZINE

Module ve HMH Ekibinden Çok Sağlam Şubat Etkinliği: The Underground Enigma

Açıldığı günden bu yana bizleri çok iyi isimlerle buluşturan Module ekibi, bu yıl da beklentilerimizi boşa çıkarmayacak etkinliklerle hazır bekliyor. Module’un HMH iş birliği ile gerçekleştireceği The Underground Enigma da bu yıl kaçırmamanız gereken etkinliklerden biri.

Gecenin heyecan uyandıran müzik ekibine gelin birlikte bakalım.

Citizen Kain

90’larda Fransa’nın rave’lerinde dans ederken 5 yıl içerisinde kendisini elektronik sahnesinin önemli bir yerinde bulan Citizen Kain çok yönlü müzik anlayışıyla dinleyenleri performansına dahil etmeyi her zaman başarmış bir isim. Bu zamana kadar Richie Hawtin, Dubfire, Slam, Martin Eyerer, Agoria, Tomcraft, Len Faki, Maetrik, Monika Kruse, Dave Clarke, John Acquaviva, Joseph Capriati, Mihalis Safras gibi çok büyük isimlerle çalışan fransız DJ ve prodüktör 2009 yılında kendi plak şirketi olan Neverending’i kurarak sektörde başarılı olmadığı bir alan bırakmadı. 7 Şubat gecesi Citizen Kain hünerlerini sergileyecek isimler arasında olacak.

Klangkuenstler

Techno denildiğinde ilk akla gelen şehir Berlin’in yerlisi olan Klangkuenstler, 90 ların sert techno soundlarından esinlenen genç DJ ve Prodüktör Berlin’in alışılmış technosu’una yeni soluk getirmiştir. Türkiye’de pek dinleme şansını bulamadığımız Klangkuenstler, The Underground Enigma’da dans ettirme görevini üstlenecekler arasında.

Secret Cinema

Kariyerinde 20 yılı deviren Secret Cinema, Hollanda elektronik müzik sahnesinin en eski ve kült isimlerinden. Bugüne kadar Berghain, Space Ibiza, Womb Tokio, Watergate gibi klüplerde sergilediği performansları kitlelerde yankı uyandıran tecrübeli sanatçı her gün daha iyi işler çıkartmak için çalışıyor. Performansına hasret kaldığımız Secret Cinema’nın 7 Şubat gecesi Module’de de unutulmaz bir performans sergileyeceğine eminiz.

Reno

Fransa’nın tanınmış DJ’lerinden Reno yeteneklerini göstermek için bu sefer The Underground Enigma sahnesinde olacak.

Volkan Gündüz

Türkiye elektronik müzik sektörünün tanınmış ve tecrübeli DJ ve prodüktörlerinden Volkan Gündüz, pek çoğumuzu en iyi etkinliklerde dans ettirmeyi başarmıştır. Tam bir müzik tutkunu olan Volkan Gündüz bizi tatmin edecek bir performansla 7 Şubat Gecesi Module kabininde olacak.

Bu muhteşem etkinlikte şimdiden yerinizi ayırtmak için hemen PartyMag’e göz atın.

Etkinlik bilet fiyatı 100 TL, PartyMag’lilere 3 coin.

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Deniz Koyu
Önceki Yazı

Yeni Sesler, Yeni Stiller, Yeni Projelerle: Deniz Koyu

23 - 25 Ocak Haftanın Etkinlikleri
Sonraki Yazı

Dans İle Ruhunuzu Doyuracağınız Haftanın Etkinlikleri Sizlerle