MAGAZINEMUSIC

Muse Grubu Tarafından Atılan Çevre Dostu Hamle: 9. Albüm NFT Formatında Sevenleriyle!

2006 yılında,  Alacakaranlık’ta kullanılan “Supermassive Black Hole” ve bizleri ekrana kilitleyen o büyülü sahne… Sizler başlığı okurken arka planda o sahnenin döndüğünü biliyoruz! İşte Muse Grubu ilham perilerini kullanarak bizleri bambaşka bir âleme götürmeyi başarıyor ve şarkılarıyla bir anda başrolü olduğumuz bir dünyaya girmemizi sağlıyor!

Gündemimizi meşgul eden asıl konuya dönelim ve yazının detaylarına sizler Muse’dan en sevdiğiniz şarkıyı açarken devam edelim!

‘’Will of the People’’ Albümü NFT Platformu Üzerinden Satışa Sunuldu!

Muse

Rock müzik, kalitesini belli edenlerin hayatta kalabildiği bir müzik çeşidi aslında. Muse grubu, bu kaliteyi belli etmenin dışına çıkarak asıl belirleyicilerinden biri olmayı başarmış bir grup. Müzikte öncü olma serüvenini şimdi de NFT albüm yaparak sürdürüyorlar!

Albüm aynı zamanda çevre dostu NFT platformu olan Serenade üzerinden satışa sürüldü. 9. Albümünü yapan grup, her anlamda döneme damgasını vurmayı başardı! Albümün belirli bir sayısı olduğunu ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini unutmayın, bizden söylemesi.

Warner Bros Etiketiyle Çıkan Muse Grubu Albümünde Dijital İmzalar da Var!

Albümün belirli sayıda üretildiğini söylemiştik. 1000 Adet olacak şekilde piyasaya sürülen albümde Muse Grubu üyelerinin dijital imzaları da yer alıyor. Albüm, yalnızca içerisinde var olan harika şarkılarla değil aynı zamanda dijital imzalarla da birçok kişinin aklında kalacak.

NFT şeklinde üretilen albümler 20 sterline satın alınabiliyor. Albüm 26 Ağustos tarihinde çıktı ve şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çevreye önem veren birçok aktivist tarafından ise büyük bir saygı gördüğünü söylemek mümkün.

NFT Formatı Sayesinde Her Zaman Sizinle Olacak Bir Albümle Karşı Karşıyasınız!

Fiziksel olarak satın aldığınız bazı albümlerin zarar gördüğünü ya da kaybolduğunu tahmin edebiliyoruz. NFT albüm sayesinde bu sorun da tamamen ortadan kalkıyor çünkü koleksiyonunuzda asla bozulmadan sonsuza dek sizinle kalacak! Bir gün herkes sizi terk edebilir ama Muse’un NFT albümü asla.

Bu haberin Muse sevenleri ve hatta NFT’ye ilgi duyan herkesi çok etkilediğini tahmin ediyoruz. Fırsatı kaçırmayın ve hemen ilk NFT albümünüze Muse grubu ile birlikte sahip olun!

Akyaka
Önceki Yazı

El Capitan ile Keşfedelim: Akyaka’yı Akyaka Yapan Mekân Önerileri

İstanbul Rooftop Festival
Sonraki Yazı

İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL: TEK BİLET İLE EŞSİZ TERASLARDA UZUN SOLUKLU EĞLENCE!