EVENTSMAGAZINEVENUE

Müzikle Aramızdaki Köprüyü Güçlendirecek Haftanın Etkinlikleri

Bu hafta İzmir’de İstanbul’da bir hayli hareketli 🙂 Sevgililer Günü’nün vermiş olduğu yetkiye de dayanarak nereye gideceğimizi şaşırdık. Sevgilisi olanlar, olmayanlar, en yakın arkadaşını kolundan tutup mekana sokanlar, hepiniz için birbirinden özel isimlerle Haftanın Etkinlikleri sizlerle! PartyMag ile dilediğiniz kişiyle etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz. Bunun için +1 seçeneği ile adınızı davetli listesine eklemeniz yeterli <3

  İSTANBUL ETKİNLİKLERİ

Cérémonie Presents: Keith Carnal @Zorlu PSM

Genç yaşlarda teknonun aykırı dünyasına kendini atan Keith Carnal, “Analysis” “Prospect” ve “Untold” gibi eşsiz prodüksyonların altına imzasını atarak, kendini tüm dünyaya ispatlamayı başarmakla kalmayıp, modern tekno sahnesindeki bir çok önemli isme de kendisini gösterdi. İlham kaynağı olarak gördüğü bu isimlerden destek almak Carnal’ı daha da hırslandırmış olacak ki, 2019 sonu yayınladığı Retrofit albümüyle yine gözlerimizi üstüne çekti, kulaklarımızın pasını sildirdi.

Bizde kulaklarımızın pasından kurtulalım, Carnal’ın çokça övgü toplayan Dj setleri ve prodüksiyon becerilerine tanık olalım diyorsanız, 14 Şubat’ta Cérémonie kurucusu Maguar ve Re:volt kurucusu Restless eşliğinde sahne alacak Keith Carnal’ı kaçırmayın.

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 3 coin, +1 ile 7 coin.

Audiofly @Kastel

İstanbul gece hayatına isimlerini kazımakla kalmayıp kendilerine yeni bir sayfa açarak hikayelerini baştan anlatmaya karar veren Composite ekibi, sektörün gediklisi Subfloor ortaklığı ile 14 Şubat’ta Kastel’de gerçekleştirecekleri ilk gecelerini gururla sunar.

Gecenin sürprizi, house müziğinin tüm notalarını ahenkle benliklerine işlemiş, Anthony Middleton ve Luca Saporito’dan oluşan İspanya asıllı elektronik müzik ikilisi Audiofly, tarzının en sevilenleri arasında yer alıyor.

Gecede Audiofly’a eşlik edecek diğer isimler; Composite kurucularından Gökberk Nldvn. ona eşlik edecek olan lokal sahnenin gözde isimlerinden Ali Efe Dinc ve canlı performanslıyla Türker.

Etkinlik bilet fiyatı 80 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 3 coin, +1 ile 7 coin.

Pig&Dan @RX Showcase Weekend

10 yıla aşkın bir süredir müzik maceralarını prodükte edip isimlerini akıllarımıza damgalayan muhteşem ikili Pig&Dan, farklı materyallerden aldıkları ilhamları ortak bir noktada birleştirip, Old School Techno’ya farklı bir renk katarak, kendi farklarını ortaya koymayı başardı. İkili bununla da kalmayıp, Ultra, Tomorrowland, Awakenings gibi festivallerde yüksek enerjili performanslarıyla line-up’ların vazgeçilmez isimleri haline geldi.

Hem Dj kabininde, hem de stüdyoda yaptıkları momentumları sürekli yükselişte olan Pig&Dan, kendi labelları Elevate’in yanı sıra Drumcode, Terminal-M, Cocoon, Toolroom, Bedrock, Filth on Acid, Kontor, Lost&Found, Suara, XLR8R, Fryhide gibi önemli plak şirketlerinden yayınladıkları kendi parçaları ve remixleriyle, uzun yıllar listelerin zirvesinde kaldı.

Öyle görünüyor ki, müzikte çeşitlilik ve renk katma konusunda engel tanımıyorlar.

Etkinlik bilet fiyatı 60 TL, PartyMaglilere %70 avantajlı 2 coin, +1 ile 4 coin.

Indira Paganotto @Bonn

 

Babasından aldığı, aile yadigarı yetenekle genç yaşında, sahnelerin tozunu attıran, İspanyalı genç yetenek İndira Paganotto’nun  15 Şubat Bonn Karaköy’de ilk Türkiye macerasına tanıklık edeceğimiz lansman gecesinde, Monkey Project’in önemli ismi Prozac ile QR’ın kurucu ortaklarından Sertan Aksoy ve Pro Clubbin Records kurucusu Levent Er, kabinde yer alırken, ilk dansımızı başlatacak olan ise Ravin Group Dj’lerinden Birkan Can olacak.

Gecenin ilerleyen saatlerinde açılacak ve sadece sınırlı sayıda katılımcının dahil olabileceği Küche sahnede ise; Işık Yazan, Tuğberk Pekin ve Emre Kavukçuoğlu’nun performanslarıyla farklı deneyimlere şahit olacağız.

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 1 coin, +1 ile 3 coin.

Coincidence // Chambers of Asgard @Stein

Coincidence // Chambers of Asgard @Stein

Coincidence // Chambers of Asgard @Stein

Tarihi dokusuyla bize nostaljik atmosferinde, zaman makinesideymiş hissi veren Stein’in ev sahipliği yaptığı Coincidence, iki günlük özel serisi Chambers Of Asgard ile tutkunlarına Beyoğlu’nun 150 yıllık tarihi binasında müzik hazzını sonuna kadar yaşatıyor.

14 Şubat Cuma akşamı birinci gün, Progressive House ve Melodik Tekno Setleri ile Coincidence resident Dj’leri Ertuğ Karakaş, Onur Gülgün, Gökberk Karagöz sahnede yerlerini alırken, 2. gün 15 Şubat Cumartesi akşamı RAID ve İsmet Tok sevenleri ile buluşacak.

Coincidence Entertainment, Stein ve PartMag işbirliği ile tarihi yapının açılışında katılımcılarımız ücretsiz ağırlanacak.

Mekanın kapasitesi sınırlıdır ve çok yüksek yoğunluk beklenmektedir, adını PartyMag davetli listesine yazdıran kullanıcılarımıza yoğunluktan etkilenmeden özel giriş hakkı PartyMag ayrıcalığı ile!

İzmir Etkinlikleri

Kalt.Raum Presents: SARUU x Yarosslav

Kalt.Raum Presents: SARUU x Yarosslav

Kalt.Raum Presents: SARUU x Yarosslav

Kalt.raum Presents gururla sunar! Cuma keyfini doya doya yaşamak için ortak noktamız bu hafta kalt olacak. Kendi aile hikayelerini yazan Yarosslav kardeşler ve SARUU 14 Şubat’da  Kalt İzmir kabininde!

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’e %70 avantajlı 2 coin. 

Ozbi feat Gülce Duru

Kendi tarzıyla Türkçe rap’e yeni bir soluk getirmiş Ozbi ve ses rengi ile dinleyenleri büyük etki altında bırakan Gülce Duru 14 Şubat’ta Bios İzmir’i sallayacak. Yerinizi şimdiden ayırtın, pişman olmazsınız!

Etkinlik bilet fiyatı 55 TL, PartyMag’e %70 avantajlı 2 coin. 

Gzone our Pride: Saint Jer x Koray Eski

Gzone our Pride: Saint Jer x Koray Eski

Gzone our Pride: Saint Jer x Koray Eski

İlk partisi ile çok ses getirmiş GZone, sevgililer gününün en sevgi dolu etkinliği ile 14 Şubat’ta Hamam Bizbize’de sizi bekliyor!

İzmir’in yeni ve kendine has otantik tarzıyla biz eğlence düşkünlerini, bu dopdolu partide ev sahipliği yapacak olan mekanı bilmeyen, gitmeyen kalmasın istedik.

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 2 coin.

LEVEL UP LIFE 7 PRESENTS

LEVEL UP LIFE 7 PRESENTS

LEVEL UP LIFE 7 PRESENTS

15 Şubat Cumartesi gecesini boş geçirmek istemeyenlere; İzmir’in gözde mekanı “Hamam Bizbize” de bu haftanın kolektif etkinliğinde, bizlere Funk&Disco, Electronic ve Rainbow tarzında “LUL 7” eşlik edecek.

Tabiki PartMag kullanıcılarına ayrıcalık tanımadan olmazdı; ‘Biletlerim’ kısmından Coin kullanarak bu mekandaki ilk içeceğinizi indirimli alabilirsiniz.

Etkinlik bilet fiyatı 50 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 2 coin.

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

Önceki Yazı

İştahımızı Açan Akımlardan Bir Yenisi Ünlü İsimler Ve Marka İş Birlikleri

21 - 22 Şubat Haftanın Etkinlikleri
Sonraki Yazı

Şubat'ın Kaçırılmayacak Performanslarına Gitmezsen Üzülürsün !