EVENTS

Oceanvs Orientalis B2B Evrim de Evrim RX’de!

23 Mart gecesi Oceanvs Orientalis, Evrim de Evrim, Ögem Yılmaz, Misipipi RX’de!

Oceanvs Orientalis

Oceanvs Orientalis, Şafak Özkütle tarafından kurulmuştur ve elektronik müziğin estetik anlayışını sorgular. Binlerce yıllık  arkeolojik müzik tınılarıyla harmanlayarak “her şeyin doğudan geldiğini”savunur. Elektronik tabanlı şarkıları üretim amacı her enstrümanı kendi sanatçısının seslendirdiği bir dans orkestrası oluşturmak istemesinden kaynaklıdır.

Oceanvs Orientalis, acelesi olmayan insanlara, acele etmeyen şarkılar yapar.

Evrim de Evrim

İstanbul’un dans pistinin önemli Dj’lerinden olan Evrim, 2009’da DearHead projesiyle bu işe başladı. Pek çok gece kulübünün yanında Rock’n Coke ve One Love gibi festivallerin de vazgeçilmezi olan DearHead’i Berlin’de yaşadığı dönemde sayısız partide temsil etti. Aldığı prodüksiyon eğitimini yaratıcı ve özgün bir şekilde harmanlayarak yeni müzikal vizyonlara açık olduğunu gösterdi. Berlin dışında Amsterdam, Roma ve Zürih gibi Avrupa’nın en önemli müzik duraklarındaki performanslarıyla dans pistlerinde izler bıraktırmaya devam etti.

Wake Up Call ve Suma Beach gibi sevilen mekanların yaratımında onun da payı var, resident DJ’i olarak İstanbul gece hayatına yeni akımlar, yetenekler ve daha fazlasını kazandırdı.
Evrim, yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla dans pistini birlikte tutmaya devam edecek. -İnanıyoruz.-

Ögem Yılmaz

Ögem Yılmaz İstanbul’un sevilen mekanları Wake Up Call ve
Suma Beach’in temellerinde yer alan yaratıcı karakterlerden biridir. Bunun yanında  eklektik anlayışla techno müziği süsleyen bir DJ’dir.  Ögem Yılmaz’ın sonsuz enerjisi müziğine işlediği renkleri yansıtmaya yetecek nitelikte.

Misipipi

Misipipi, Merve Baykal ve Görkem Barçın. İlk defa Kamboçya’nın tropik adası Koh Rong’da bir DJ kabinde yer aldılar. Hazırladıkları setlerinde house ve techno’nun serin tavırlı hallerini tercih ettiler. Misipipi ‘yi dinlemek kadar izlemek de oldukça keyifli.

 

23 Mart gecesi Oceanvs Orientalis, Evrim de EvrimÖgem Yılmaz, Misipipi ‘nin müziğine doyup  RX’in dans pistinde kendinize özgü figürler sergileyebilirsiniz.

Etkinliğin bilet fiyatı Bugece ‘de ve Partymag’de 70 TL.
Partymag Premium üyeleri ise 1 kredi karşılığında adını davetli listesine ekleyebilir.

 

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

steve rachmand,
Önceki Yazı

Steve Rachmad İstanbul'da!

Sonraki Yazı

Minimüzikhol'den Etkileyici Hareket