EVENTSMAGAZINE

One Love Festival 15 Yaşında!

One Love Festival 15’inci yılında evine dönüyor!

İlk kez 2002 yılında Pozitif Live ve Efes Pilsen tarafından düzenlenen festival, her yıl dünyadan ve Türkiye’den müziğin önemli isimlerini ülkemizde ağırlıyor. Festival’de bugüne kadar aralarında Pulp, Kaiser Chiefs, Suede, Editors, Cake, Groove Armada, Sophie Ellis-Bextor, Röyksopp, Gogol Bordello, Beastie Boys, The Black Eyed Peas, Morrissey, Manu Chao’nun da bulunduğu 80 grup ve 1.543 sanatçının sahne aldı. Festival 2011 yılından bu yana Avrupa’nın festival birliği “Yourope” üyesi oldu. Böyle bir organizasyona katılmak eğlenmeyi seven herkesin ortak rüyası olsa gerek. Bu yaz  Türkiye’de olup eğlenmek için fırsat bulanlara 20 Temmuz’da Parkorman’da gerçek bir festival deneyimleme şansı!

Günlük güneşlik anılar birleştirebileceğiniz, kaliteli müzik ve eğlenceyi şehrin en keyifli noktasında bulacaksınız. One Love Festival, 15. yılında da müzikseverlere şehir hayatında festival özgürlüğünü, aşkı ve müziği birlikteliği yaşatmak için geri sayıma başladı. 20 Temmuz Cumartesi günü, Parkorman’da başlayacak deneyim, günün ilk ışıklarını karşılayana kadar Volkswagen Arena’da sürecek.

Bugüne kadar  220 bini aşkın müzikseverle buluşan Festival iyi müzikle eğlenme ve şehrin içinde özgürleşme zevkini, eğlence ve festival deneyimi ile bir kez daha yaşatacak. One  Love tutkunları şimdiden 20 Temmuz tarihini şimdiden takvimlerinde işaretlemeye başladı.

İşte festival kapsamında sahne alacak olan sanatçılar;

One Love Festival yıllardır birlikte güzel.
#BuYazOneLove #BuYazBirlikteGüzel #BeAKing

One Love Festival biletleri Biletix’de  190 ₺, Partymag Premium’da 9 Coin. Tarafını seç eğlenceyi keşfet!

 

oscar-and-the-wolf_Partymag
Önceki Yazı

Oscar And The Wolf İstanbul'da!

Akbank Caz Festivali
Sonraki Yazı

26-30 HAZİRAN HAFTA SONU ETKİNLİKLERİ