EVENTSMAGAZINE

Oscar And The Wolf İstanbul’da!

Oscar and the Wolf, 22 Haziran’da Burch Beach’de!

Bilmeyen kaldı mı bu grubu? Severek dinlediğim  ve İstanbul’da olmadığıma nadir üzüldüğüm anlardan birini haberi alınca yaşadım. Oscar and the Wolf’u size şöyle anlatayım; 2010 yılında kurulan Belçika’nın Indie Pop grubudur.

2014’te ilk albümleri olan Entity’de  Brian Eno, Florence and the Machine ile çalışmışlardır. Leo Abrahams’ın da katkıda bulunduğu bu albüm, Belçika listelerinde zirveye yerleşmekle kalmayıp birçok ödülün de sahibi oldu. 2016 European Border Breakers Awards’ta Entity albümü ile ödül kazanmışlardır.  Oscar and the Wolf, dünyaca ünlü Montreux Jazz, The Great Escape ve Rock Werchter gibi festivallerde sahne almıştır. Hala büyümekte olan grup müziğiyle ilham veriyor.

Oscar and the Wolf, melodileriyle bir kutunun içindeki ruhunuzu dışarıya taşırma eğilimine itiyor. Mistik tınılarıyla müziğin ışığını zihninizde hissedebilmenizi sağlıyor.

22 Haziran’da Oscar and the Wolf konseri öncesinde gerçekleşecek Happy Hour kapsamında Dj Funky C , Emrah İş , İlker Aksungar performansları ile sahnede olacaklar.

 

Bu etkinliğin bilet fiyatı 110 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

Daha az harcayıp, daha fazla eğlenmek için Partymag Premium edinin. Premium üyelik nedir ve nasıl çalışır?

Önceki Yazı

Hafta Sonu Etkinlikleri 19-23 Haziran

Sonraki Yazı

One Love Festival 15 Yaşında!