EVENTSMAGAZINE

ParachuteCrew Ekibinden Bir Farkındalık Çağrısı: ReCall

Son günlerde etrafımızda farkındalığı artırmak adına yapılan çalışmalar bir hayli arttı ve bilinçli bir çok kişi yaratıcılıkta sınır tanımadan bu konuda çok iyi işlere imza atıyor. Yine amacı çok değerli olan bir etkinlik ile karşı karşıyayız. Sanat, müzik, eğlence ve farkındalığı harmanlayarak güzel bir iş ortaya koymaya çalışan ParachuteCrew ekibi 1 Şubat Cumartesi gecesi Bonn, Karaköy’de 2. büyük etkinliğine hazırlanıyor: Recall

Peki bu etkinlikte kimler bizlere müzikal bir deneyim sunacak?

Maxi Storrs

Katerholzig ve Katerblau’nun resident sanatçısı ünlü DJ ve Prodüktör Maxi Storrs 1 Şubat Cumartesi gecesi Karaköy Bonn’da deck başında olacak.

Minimal House ve Techno denince uzman isimler arasında yer alan Maxi Storrs’un setleri eşine az rastlanan, türler arasında harika geçişlere tanık olduğumuz birer müzik serüveni. Soul, Hip-Hop, Disco, electro, Break Beat, Techno, House. Tüm bu türleri ustaca setlerinde harmanlayan Maxi Storrs, genç yaşından beri müzikle ilgili. Müzik üretmeye Klarnet ve Piyano çalarak başlayan deneyimli sanatçı 20’li yaşlarında California ve San Francisco’nun yeraltı partilerinde hep dans pistlerinin tozunu attırdı hem de DJ’lik yaptı. Hızla ün kazanmasının ardından prodüksiyon işine de giren Maxi, Kısa sürede çok sayıda dünyaca ünlü mekanın resident DJ’leri arasına girdi.

Bu yoğun temposu içerisinde İstanbul’daki dans severleri de ihmal etmeyen Maxi, yeni projesinin fragmanı niteliğindeki, kaçırılmaması gereken, yenilikçi performansıyla 1 Şubat Cumartesi Bonn’da.

CNDD

ParachuteCrew’in de kurucusu olan ve müzikal kariyerine 15 yaşında başlayan Can Derin Deryan, bu konsept gecede techno ve house parçalardan eşsiz melodik setler ile bizlere lezzetli bir deneyim sunuyor olacak.

el Capitan

FIRSEZ olarak performans sergileyen Fırat Sezginsoy, CNDD ile tanıştıktan sonra kariyerine farklı bir yerden yaklaşmaya başlamıştır. CNDD ile birlikte ParachuteCrew adı altında Türkiye’nin bir çok ilinde partiler düzenleyerek müzik ve farkındalık adına çok güzel işler yapıyorlar. Aynı zamanda Milimaudio’nun da kurucusu olan el Capitan 1 Şubat’ta Bonn, Karaköy kabininde yerini alacak.

Aytek Dorken

Bonjuk Bay resident DJ’lerinden olan ve aynı zamanda Be Svendsen, Armen Miran ve Monolink gibi bir çok tanınmış DJ ile aynı sahnede bulunmuş yetenekli DJ Aytek Dorken’de 1 Şubat gecesi sizi kendi yolculuğuna çıkarıyor olacak.

Macellann & Doktor

4 yıl önce DJ’lik yapmaya başlayan ve setlerinde disco’dan house’a bir çok türü bir araya getiren Macellan elektronik müzik dünyasında çok bilindik bir isim haline gelmiştir. Matthias Meyer ve Ocienvs Orientalis gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşmış ve setleri ile dinleyicilere unutulmayacak anlar yaşatmış olan Macellann da bu özel etkinlikte performans sergileyen DJ’lerden olacak. Marbled ve ParachuteCrew’in resident DJ’lerinden olan Fatih Karakaş’da house ve indie melodik alt yapılarıyla bize elektronik müzik ziyafeti sunuyor olacak.

Dikkat çekmeye çalıştıkları konu “Geri Dönüşüm” olan bu konsept geceye Başak Cankeş ve Anıl Taşezen’de konuk sanatçı olarak katılarak sıra dışı bir sanat performansı sergileyecekler. ParachuteCrews organizasyonunda MakeEnvironmentalismFun, Delusional Productions ve Milimaudio ile sosyal sorumluluk için bir araya geliyoruz. Bu etkinlik için özel olarak yeniden dekor edilecek Bonn, Karaköy deneyimini kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

Bu yardımlaşma çağrısına cevap verin #ReCall

Etkinlik bilet fiyatı 90 TL, PartyMag’lilere %70 avantajlı 1 coin.

PartyMag Nedir?

PartyMag, yüzlerce etkinlik arasından müzik tarzına göre parti bulabileceğin ve Coin kullanarak anlaşmalı etkinliklere %70’e varan fiyat avantajları ile katılabileceğin şehrin en kapsamlı etkinlik rehberidir.

PartyMag Coin Nedir?

Coin, etkinliklere indirimli katılabilmeniz ve ayrıcalıklardan yararlanmanız için tasarladığımız sanal para birimidir. Mobil uygulamamızdan satın aldığınız Coin’leri şehrin en iyi etkinliklerinde adınızı davetli listesine ekletmek ve anlaşmalı mekanlarda ücretsiz içecek almak için kullanabilirsiniz.

PartyMag Coin’i ister paket olarak ister tekli olarak satın alabilirsiniz.

29 TL (1 Coin)

Bronze Paket: 99 TL (5 Coin)

Silver Paket: 199 TL( 15 Coin)

Gold Paket: 299 TL( 25 Coin)

Ücretsiz İndir

PARTY MORE, SPEND LESS

PartyMag ile gece hayatının nabzını tutmak ve yeni keşifler yapmak istiyorsan Instagram‘dan bizi takip etmeyi unutma!

 

Akustikhane Across Serisindeki Sıra Dışı Performanslar Albüm Oluyor
Önceki Yazı

Blu TV’de Yeni Bir Müzik Deneyimi: Akustikhane Across

Sonraki Yazı

Her Tarza Göre İstanbul ve İzmir Haftanın Etkinlikleri