MAGAZINEVENUE

Partymag’den 21-24 Ağustos Popüler Etkinlikler Listesi

İstanbul Etkinlikleri

Mirkelam @ If Performance Hall Beşiktaş

Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Mirkelam, yılların verdiği tecrübeyle müziğini sevenleriyle 23 Ağustos’da If Performance Hall Beşiktaş’da buluşacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 40 TL, Partymag Premium’a 1 Coin.

Party Blower – Nick Warren @ Now Bomonti

Elektronik müziğin tanınan ismi DJ Nick Warren, 23 Ağustos’ta Now Bomonti’nin bahçesinde gerçekleşecek olan Garden Party’de olacak. Warren’e gecede Voxmeg, Timur Çelikyay ve Özgür Özkan eşlik edecek.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

Garanti BBVA Feriye Konserleri: Palmiyeler @Feriye

Müzik dünyasının başarılı isimleri, müzik tutkunlarıyla Feriye’de bir araya geliyor. Islandman, Palmiyeler, Analog Kültür Experience, Ah! Kosmos ve Flapper Swing, Garanti BBVA Feriye konserleri kapsamında dinleyicilerine harika bir müzik şöleni sunacak. 23 Ağustos’da Feriye Rıhtım’da gerçekleşecek olan Palmiyeler etkinliğini kaçırmamanızı öneririz.

Konstantin Sibold @ Suma Han

Son dönemin parlayan isimlerinden Konstantin Sibold 2018 Ekim’deki unutulmaz seti ile 24 Ağustos’da Suma Han’da olacak. Sibold, melodik ve yüksek ritmli müziğiyle İstanbulluları Suma Han’a bekliyor!

Bu etkinliğin bilet fiyatı 70 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

 İstanbul Moda ve Müzik Festivali @ KüçükÇiftlik Park

Multiworks tarafından geçen sene “vintage” temasıyla düzenlenmiş olan İstanbul Moda ve Müzik Festivali, bu yıl 24 Ağustos’ta “The New Black” temasını benimseyerek, katılımcılarını modanın en moda haliyle karşılayacak. Festivalde, Mabel Matiz, Gaye Su Akyol, Adamlar, Hey! Douglas(live), Ekin Beril ile İstanbul’un tanınmış Dj’leri dinleme fırsatınız olacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 98 TL.

İzmir Etkinlikleri

 Be Svendsen / Lum @ Sommer Klein

23 Ağustos’da elektronik müziğin sevilen isimlerinden Be Svendsen ve Lum, Sunset Sessions kapsamında Sommer Klein’ın mükemmel atmosferinde sizi bekliyor.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 100 TL, Partymag Premium’a 2 Coin.

 Innellea @ Kruz

Innelea’nın Münih’te başlattığı tutkuların ve melodilerin sınırsız yolculuğu, 24 Ağusto’da Kruz Alaçatı’da bir eğlence molası verecek. Ülkemizin müzik efsanelerinden Murat Uncuoğlu geceye Innelea ile renk katacak.

Bu etkinliğin bilet fiyatı 80 TL, Partymag Premium’a 3 Coin.

Sunjazz Festival @ Alaçatı Beach Resort & Spa

‘SunJazz Festival’ 24-25 Ağustos’ta Alaçatı / Çeşme’de! ‘SunJazz’, cazın en belirgin özelliklerinden biri olan ‘doğaçlamayı’ içeren her tür müziği kucaklamaya hazır bir şekilde bekliyor olacak.

Bu etkinliğin biletleri için tıklayın.

Daha fazla eğlenip daha az harcamak için Partymag Premium edinin. Kendi tarzınıza göre avantajlı eğlenin.

Önceki Yazı

TANER ÖNGÜR - EXPLORATION SERIES #3

Sonraki Yazı

Alizarina Klarnet Konuşursa