VENUE

PARTYMAG İLE HAFTANIN KAÇIRILMAYACAK ETKİNLİKLERİ

PARTYMAG İLE HAFTANIN KAÇIRILMAYACAK ETKİNLİKLERİ

Bu hafta da, tüm stres ve yorgunluğunuzun üstüne sünger çekeceğiniz harika etkinlikler ile size pozitif yüklemeye geldik! Sizler için derlemiş olduğumuz haftanın etkinlikleri listesine göz atarken her türlü eğlenceye hazır olun deriz.

İSTANBUL HAFTANIN ETKİNLİKLERİ

KAFES X SUMO X MILO I TRIKK, MILOBE

Innervisions elektronik müzik dünyasına Trikk ile yeni bir boyut kazandırdı! 22 Temmuz Cuma günü Kafes x Suma x Milo sahnesinde sizlerle. Kaliteli müzik eşliğinde gecenizi lezzetli bir kokteyl ile tamamlamak istiyorsanız bu gece kaçmaz.

KLEIN PHÖNİX I VICTOR RUIZ + TOWNSHIP REBELLION

Gerçek bir modern techno gurmesiyim diyorsanız, global gece kulüplerinde müziğiyle herkesi kendine hayran bırakan Victor Ruiz’i canlı dinlemek, kulaklarınıza yapacağınız en büyük iyilik. Sürükleyici ve farklı tarzıyla 22 Temmuz’da Klein Phönix Park açık havada.

Ayrıca Stil Vor Talent’ın unutulmaz Alman ikilisi Township Rebellion, Victor Ruiz ile birlikte sahnenin tozunu yutturacak gibi gözüküyor!

İSTANBUL FIRIN I BeeGee

BeeGee ile elektronik müziği bir üst noktaya taşıyoruz! Ayrıca geceye FG 93.8 DJ lerinden Solak ayrı bir renk katacak. Partymag olarak derin ve melodik vuruşlarıyla kitleleri etkileyen BeeGee ile sizleri 23 Temmuz Cumartesi Fırın sahnesinde bekliyoruz.

Life Park Q Garden I %100 MUSIC PRESENTS: PICNIC & GATHERING

Picnic & Gathering, Life Park Q Garden’da fark yaratıyor! Doğayla iç içe olmak ve müzikle ruhunuzu dinlendirmek için 23 Temmuz Cumartesi günü en uygun gün.

Sağlıklı yemek menüleriyle farklı tadlar deneyimlerken Kazy Lambist, Xique Xique, Menachem 26, ve Kantel gibi sanatçılarla coşup eğlenin!

Klein Phönix Park I Infected Mushroom

23 Temmuz gecesinde Infected Mushroom, Retro Live Band performansı ile geceye imzasını atacak! 2019 yılında Dj Set performansını Flexanima Lose Yourself sunumuyla herkesi büyüledikten sonra bu kez de bambaşka bir tarih yazmak için 23 Temmuz’da İstanbul Phönix Park’ta!

Müziğin ritmi içinize işlesin istiyorsanız, 23 Temmuz’da plan belli.

ÇEŞME HAFTANIN ETKİNLİKLERİ

KLOSTER ALAÇATI I STAVROZ

Canlı performansıyla dizlerinizin bağını çözecek Belçika’lı grup Stavroz, elektronik müziğin daha önce şahit olmadığınız bir tarafını göreceksiniz. Başarılı akustik ve organik dokunuşları ile tam da ruhunuza hitap edecek bir şölen Kloster Alaçatı‘da sizleri bekliyor!

23 Temmuz akşamı, Partymag ile bol fırsatlı ve eğlenceli geçsin istiyorsanız acele edin!

Önceki Yazı

11 Yıllık Mesleğini Bırakıp Las Vegas'ta Tiesto'nun Önünde Çalan Jaffer 'in Başarı Hikayesi

Sonraki Yazı

Decol Studıo ile Sarnıcın Yankıları