EVENTS

YAZIN KEYFİNE VARACAĞINIZ HAFTANIN EN İYİ ETKİNLİKLERİ

Bu haftaya hak ettiği noktayı koyabilmeniz için Partymag olarak imdadınıza yetiştik! Birbirinden enerjik ve cıvıl cıvıl etkinlikler, yaz gecenize renk katsın istiyorsanız bu liste sizi tam kalbinizden vuracak. Gelin haftanın en iyi etkinlikleri listesini Partymag farkıyla belirleyelim!

Yazın Keyfine Varacağınız Haftanın En İyi Etkinlikleri

KLEIN PHONEIX PARK I FRANSIZ DJ VINCENT BELOGERY

Kavinsky

Retro-elektro ve 16-bit video oyunlarından ilham alan müziği ile Fransız DJ Vincent Belorgey, bu dünyadan kopup müziğine ritmini en canlı şekilde yaşayacağınız bir evrenin kapılarını sizlere aralıyor! Sahne adıyla Kavinsky, 29 Temmuz’da 11 yıl aradan sonra sizler için İstanbul’da en özel sahne performansını sergileyecek.

Aynı zamanda kendisine Aslı Köse ve Mind Shifter da eşlik edecek. Böylece sahne keyfi de Klein Phönix Park’ta üçe katlanacak!

KLEIN PHONEIX I GLITCH FIELDS FESTIVAL

Glitch Fields Festival

Her anlamda bu yazın en iyi gecesini yaşayabileceğiniz bir festival düşünün. İşte Glitch Fields Festival tam da bu tanıma uygun. Electronic Music and Digital Arts Festival, geceye damgasını vuracak kaliteli isimlerle eğlencenin dozunu başka bir evreye çıkaracak. Ayrıca bu gece, altında yatan derin ve sanatsal anlamıyla da sizlere ‘’vay be!’’ dedirtecek.

ARGY, GLOWAL, ANDHIM, Orkun Bozdemir, Black Batu, Schnell Schnell, OA Music ve daha fazlası Phoneix Park’ta, apayrı sahne şovlarıyla büyülü anlar yaşatmak için sizleri bekliyor. Çok sayıda dijital sanatçı, mimari tasarımcı, sanat kolektifinin katılımı ile bu önemli gecede en iyi elektronik müziğin tadını çıkartmak harika bir deneyim olacak.

Üstüne bir de Partymag fırsatlarından yararlanınca bu festivalin tadından yenmez!

KAFES x SUMA x MILO I MATTHIAS MEYER

Matthias Meyer

Artık başarılı bir DJ dinleme vakti geldi diyenleri şöyle alalım çünkü iyi haberlerimiz var! Dünya’nın en iyi sahne performansları ile bilinen başarılı DJ ve Prodüktör Matthias Meyer, Anılcan Işık ve Emre Dalgıç sahipliğinde sizlerin aklını başından alacak bir geceye imza atacak. Bizden söylemesi 30 Temmuz’da planları iptal edin Kafes x Suma x Milo’da buluşalım!

Partymag ile ayrıcalıklı bir şekilde bu geceyi yaşamak için hemen uygulamayı indirin, deneyimi bir üst seviyeye çıkarın!

ZOE GARDEN I TURKER, RAPUNKEL, YMIR

Zoe Garden

30 Temmuz’da en efsane gecelerden birine ev sahipliği yapacak olan Zoe Garden, eğlendirmeyi iyi biliyor ve sizlere Turker, Rapunkel ve Ymir gibi başarılı isimleri sahnede görme fırsatı sunuyor. Cumartesi gecesine yakışır bir etkinlik işte böyle olur!

FIRIN I ALİ KURU

Ali Kuru

Egzotik tınıların ve içinize işleyen ritimlerin bir araya geldiği bir deneyimi Ali Kuru ile Fırın’da yaşamak, belki de bu dünyada cenneti yaşamak? Namını İbiza’daki ünlü festivallere kadar duyurmuş olan bu isim gösterdiği performanslarıyla dudak uçuklatıyor desek az kalır!

30 Temmuz’da bu başarılı prodüktörü canlı izlemek için Partymag ile hemen biletinizi kapın!

Önceki Yazı

Decol Studıo ile Sarnıcın Yankıları

Fırın Urban Deck
Sonraki Yazı

YENİ KONSEPTİ URBAN DECK İLE FIRIN’DA DEVRİM VAR!