MAGAZINE

PARTYMAG İLE FESTİVALE!

Partymag Premiumlular bu yaz da avantajlı!

   İstanbul, İzmir ve Çeşme’de müzik tarzına göre etkinlikleri listeleyerek ve Premium üyelerine özel avantajlar sunan Partymag, 2018 yılının başından bu zamana kadar 3000’den fazla Premium üyesini 44 farklı mekanda toplamda 2500‘den fazla etkinlik ve beach club için ücretsiz girişi ve ücretsiz kokteyl avantajları sunarak 500.000 TL kar etmesini sağladı.
     Havaların ısınması ile teker teker açıklanmaya başlayan festivaller, bu yaz ülkemizde bir çok ünlü ismi dinleme fırsatını bize sunuyor. Yaz boyunca gerçekleşecek olan farklı tarzdan onlarca festivalle Partymag Premium üyelerine avantaj sağlamak için Partymag yeni bir proje başlattı.’PARTYMAG İLE FESTİVALE!’
‘PARTYMAG İLE FESTİVALE’ projesi hem yurt içinde hem de yurt dışındaki festivallere Partymag Premium üyelerini tamamen ücretsiz olarak göndermeyi amaçlıyor. Kur artışları ve eğlenmenin zaman geçtikçe daha masraflı hale gelmesi sebebiyle başlatılan bu projede her festival için belirli sayıda Partymag Premium üyesi bu fırsatı elde edecek.
Peki festivallere ücretsiz katılmak için ne yapmak gerekiyor?
Her festival Partymag mobil uygulaması, blog ve sosyal medya kanallarında ayrı ayrı duyurulacak.
Festivallere katılmak isteyenler için öncelikle Partymag mobil uygulamasını indirerek üye olunmalı.
Partymag mobil uygulamasından katılmak istediğiniz festivali bularak 1 Kredi ile başvurunun ilk adımını tamamlamış olacaksınız.
Ardından da daha önce bir festivalde çekildiğiniz fotoğraf veya videoyu Instagram sayfanızdan #partymagilefestivale ve @partymagapp etiketleri ile paylaşarak çekilişe katılabileceksiniz.

Başvuru süresinin tamamlanmasının ardından, Instagram sayfasındaki paylaşım ile en fazla beğeni alan kişi ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapanlar arasından seçilecek bir kişiye Partymag tarafından ücretsiz festival bileti hediye edilecek. Mobil uygulama üzerinden başvuru yapan kullanıcılar için Partymag üyeliği boyunca kullandığı Kredi sayısı kadar katılım avantajı sunulacak. Örneğin; üyeliği süresince 7 Kredi kullanan üye için 7 kere katılım, 50 Kredi kullanan üye için de 50 kere katılım şansı sunulacak. Fakat kazanan şanslı olan olacak, iyi şanslar!

Önceki Yazı

KOMŞUDA YİNE BÜYÜK EĞLENCE VAR: ISLAND GROOVE

Sonraki Yazı

Patrice Bäumel 17 Mayıs Gecesi RX'de!